شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

گفت:مشکل جامعه ما اینست که همیشه زیادی به مسائل خوشبین هستیم و افراط در خوب جلوه دادن امور…

به گزارش انارما،شب گذشته در شورای شهر انار جلسه ای با محوریت ساماندهی بخش درمانی شهرستان انار و با حضور اعضای شورای شهر و روستای شهرستان و همچنین ائمه جمعه  انار و امینشهر برگزارشد.

در این جلسه هریک از حضار دیدگاه های خود را در قبال چگونگی برخورد و موضع گیری در مقابل سیاست های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعلام کردند.

علی قدیری رئیس شورای اسلامی شهر با انتقاد از عملکرد رفسنجان در قبال تعهدات خود نسبت به انار گفت:مشکل جامعه ما اینست که همیشه زیادی به مسائل خوشبین هستیم و افراط در خوب جلوه دادن امور از سوی برخی مسئولین، متاسفانه به ضرر انار تاکنون تمام شده است.

وی گفت:نیمه پر لیوان را دیدن و  کمرنگ جلوه دادن اشتباهات و کاستی های افراد  گاهی اوقات موجب سهل انگاری فرد مورد نظر در انجام وظایفش میشود که مثال روشن این مسئوله برای شهرستان انار رخ داده است.

در پایان امام جمعه شهرستان از اعضای شورای شهر خواست  تا زمان  مقرر شده    از سوی دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز کلینیک انار،همچنان تعامل و مکاتبات خود با مسئولین در رفسنجان را حفظ کنند.

همچنین از دیگر موضوعات بحث شده در این جلسه پیگیری تعطیلی اورژانس115 امینشهر و کاستی های بخش درمانی در  امنیشهر و انار بود.

 

IMG_3097 IMG_3074 IMG_3072 IMG_3068 IMG_3081 IMG_3058 IMG_3054

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی