سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با تسلیت ارتحال آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم‌آبادی، خدمات ارزشمند ایشان در دوره نمایندگی حضرت امام(ره) در سپاه را ماندگار و همواره منشأ حرکت جهادی و ولایت‌مداری پاسداران انقلاب در عرصه‌های مختلف دانست. به گزارش انارما، در بخشی از این بیانیه آمده است: ضایعه اندوهبار ارتحال عالم ربانی آیت الله سیدحسن طاهری […]

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با تسلیت ارتحال آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم‌آبادی، خدمات ارزشمند ایشان در دوره نمایندگی حضرت امام(ره) در سپاه را ماندگار و همواره منشأ حرکت جهادی و ولایت‌مداری پاسداران انقلاب در عرصه‌های مختلف دانست.

13920517000342_PhotoA

به گزارش انارما، در بخشی از این بیانیه آمده است: ضایعه اندوهبار ارتحال عالم ربانی آیت الله سیدحسن طاهری خرم آبادی، نماینده مجلس خبرگان رهبری، که در مقطعی نمایندگی حضرت امام خمینی (ره) در سپاه را عهده دار بودند موجب تاثر و تالم پاسداران انقلاب اسلامی و ارادتمندان به روحانیت متعهد، انقلابی و ولایت مدار گردید.

این بیانیه افزوده است: نقش آفرینی های تاثیرگذار آیت الله طاهری خرم آبادی (ره) در همراهی و پشتیبانی از نهضت خونبار اسلامی و سپس پذیرش مسولیت های سترگ و تعیین کننده در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حمایت های بی دریغ و آموزنده از ولایت فقیه و اطاعت از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز تلاش در حوزه های علمیه و تربیت شاگردان انقلابی و ولایی و ترویج علوم و معارف اسلامی ناب محمدی (ص) و مکتب اهل بیت (ع)تابلوی شکوهمندی از جهاد فی سبیل الله و همت برای تحقق اهداف و آرمان های بلند انقلاب و نظام را فراروی شیفتگان خدمت به قرآن و عترت و مدافعان انقلاب اسلامی قرار داده است.

این بیانیه در پایان با تسلیت این مصیبت عظما به محضر حضرت ولی عصر (عج) مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، علماء و حوزه های علمیه، ملت ایران ـ بویژه مردم شریف استان لرستان ـ و همچنین بیت مکرم و معزز آن فقید سعید، تلاش‌های عالمانه، صادقانه و مجاهدانه آیت الله طاهری خرم آبادی (ره) در دوره شریف نمایندگی حضرت امام (ره) در سپاه را نزد آحاد پاسداران انقلاب اسلامی همواره ماندگار، الهام بخش و منشاء حرکت جهادی و توام با بصیرت و ولایت مداری توصیف و از درگاه خداوند سبحان برای آن عالم ربانی غفران و رضوان الهی مسئلت کرده است.

منبع:دقيانوس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی