چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

به گزارش  انارما، سردار حسین سلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه در عملیات مرصاد فقط سه نفر از کادر اصلی منافقین به هلاکت رسیدند، گفت: در حمله ۹ شهریور جوانان عراقی به اردوگاه اشرف ۵۲ نفر از کادر اصلی و رهبری منافقین به درک واصل شدند. وی […]

به گزارش  انارما، سردار حسین سلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه در عملیات مرصاد فقط سه نفر از کادر اصلی منافقین به هلاکت رسیدند، گفت: در حمله ۹ شهریور جوانان عراقی به اردوگاه اشرف ۵۲ نفر از کادر اصلی و رهبری منافقین به درک واصل شدند.

وی با اشاره به اینکه مسعود رجوی، سرکرده منافقین با گذشت هفت روز از این ماجرا هنوز واکنشی به آن نشان نداده است، گفت: این امر تحلیل‌هایی را بدنبال دارد مبنی بر اینکه یا او از بابت حماقتی که مرتکب شده، دیگر حرفی برای زیرشاخه‌های خود در سازمان منافقین ندارد و سکوت کرده یا آنکه خودش هم به هلاکت رسیده است.

جانشین فرمانده کل سپاه حماقت رجوی را دو دسته و پخش کردن منافقین در اردوگاه اشرف و پایگاه لیبرتی در عراق دانست و گفت: سرکرده منافقین، کادر رهبری را در اردوگاه اشرف نگه داشته و باقی نیروها را به لیبرتی فرستاده بود و حالا با ضربه سنگینی مواجه شده است.

سردار سلامی افزود: افرادی همچون زهره قائمی یا گیتی گیوه‌چیان که مسئول و فرمانده کل نیروهای نظامی منافقین و فرمانده اصلی اردوگاه اشرف بود، عنصر رده سوم منافقین محسوب می‌شدند که حالا به هلاکت رسیده‌اند.

وی حمله جوانان عراقی را به اردوگاه اشرف بازتابی از بغض و نفرت حدود سه دهه‌ای از خیانت و جنایت منافقین در این کشور و علیه نهضت شعبانیه توصیف کرد و گفت: این حمله به معنای به هلاکت رسیدن ۵۰ درصد کادر رهبری اصلی منافقین است و به همین خاطر شرایط روحی نگران‌کننده‌ای بر آنها حاکم شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: بازیابی از این شرایط در آستانه تحمل این گروهک نخواهد بود و باید گفت این حمله را حتی با عملیات کشتن بن لادن هم نمی‌توان مقایسه کرد.

سردار سلامی گفت: این حمله اعتماد به نفس مردم عراق را برای ادامه حرکت بالا برده و دیگر حضور منافقین را در خاک خود نخواهند پذیرفت.

وی با اشاره به اینکه همه منافقینی که در این جریان به هلاکت رسیده‌اند، ۳۵ سال سابقه ایفای نقش اول در جنایات ضد ایران و عراق را در کارنامه خود داشتند، افزود: حالا به رفتار غربی‌ها نگاه کنید. آنها که به قتل عام‌ منافقین در ایران و عراق که به اندازه قتل عام هسته‌ای آمریکایی‌ها در ناکازاکی و هیروشیمای ژاپن بود، واکنش نشان نمی‌دادند، اما حالا که ۵۲ جانی در دادگاه مردمی عراق به چنین سرنوشتی دچار شده‌اند، این رویداد را یک فاجعه هولناک تلقی و با آنها احساس همدردی می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود روی آوردن آمریکا به گروه‌های نیابتی برای ناآرام کردن منطقه و توسل به قدرت موشکی را تغییری راهبردی توصیف کرد که ناشی از تجربه شکست مداخله زمینی این کشور در افغانستان و عراق است.

منبع:واحد مرکزی خبر

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی