سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 26 September 2023

با دستگیری سارق مشخص می شود که وی در این سرقت تنها بوده، اهل جیرفت و ساکن رفسنجان است و به دلیل داشتن بدهکاری زیاد، با خرید اسلحه قصد سرقت از بانکها و طلافروشیها را داشته است

به گزارش انارما، سردار حسین چناریان فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تایید سرقت مسلحانه از یکی از بانک ها رفسنجان، از ناکام ماندن سارق مسلح خبر داد و گفت: عملیات ضربتی پلیس و همکاری کارمندان بانک صبح امروز یکشنبه سارق مسلح در سرقت مسلحانه از بانک ملت رفسنجان ناکام گذاشت.

اوایل صبح امروز گشت نیروی انتظامی رفسنجان، به شخصی که با سر و صورت پوشیده اطراف بانک ملت شعبه مصطفی خمینی رفسنجان در حال پرسه زنی بود مظنون شده و به فرماندهی انتظامی شهرستان گزارش می دهند.

بلافاصله با دستور فرماندهی انتظامی شهرستان و اعزام نیروی جدید و پشتیبان به محل، مشاهده می شود که فرد مورد نظر و مسلح به کلت کمری با یکی از کارمندان بانک گلاویز شده و قصد سرقت از بانک را دارد.

با دستگیری سارق مشخص می شود که وی در این سرقت تنها بوده، اهل جیرفت و ساکن رفسنجان است و به دلیل داشتن بدهکاری زیاد، با خرید اسلحه قصد سرقت از بانکها و طلافروشیها را داشته است.

سرهنگ مهدوی نیا فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان شخصا در عملیات دستگیری این سارق حضور داشت.

با تلاش ماموران نیروی انتظامی رفسنجان هم اکنون اوضاع در این شهر آرام است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی