یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ | Sunday 26 June 2022

با دستگیری سارق مشخص می شود که وی در این سرقت تنها بوده، اهل جیرفت و ساکن رفسنجان است و به دلیل داشتن بدهکاری زیاد، با خرید اسلحه قصد سرقت از بانکها و طلافروشیها را داشته است

به گزارش انارما، سردار حسین چناریان فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تایید سرقت مسلحانه از یکی از بانک ها رفسنجان، از ناکام ماندن سارق مسلح خبر داد و گفت: عملیات ضربتی پلیس و همکاری کارمندان بانک صبح امروز یکشنبه سارق مسلح در سرقت مسلحانه از بانک ملت رفسنجان ناکام گذاشت.

اوایل صبح امروز گشت نیروی انتظامی رفسنجان، به شخصی که با سر و صورت پوشیده اطراف بانک ملت شعبه مصطفی خمینی رفسنجان در حال پرسه زنی بود مظنون شده و به فرماندهی انتظامی شهرستان گزارش می دهند.

بلافاصله با دستور فرماندهی انتظامی شهرستان و اعزام نیروی جدید و پشتیبان به محل، مشاهده می شود که فرد مورد نظر و مسلح به کلت کمری با یکی از کارمندان بانک گلاویز شده و قصد سرقت از بانک را دارد.

با دستگیری سارق مشخص می شود که وی در این سرقت تنها بوده، اهل جیرفت و ساکن رفسنجان است و به دلیل داشتن بدهکاری زیاد، با خرید اسلحه قصد سرقت از بانکها و طلافروشیها را داشته است.

سرهنگ مهدوی نیا فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان شخصا در عملیات دستگیری این سارق حضور داشت.

با تلاش ماموران نیروی انتظامی رفسنجان هم اکنون اوضاع در این شهر آرام است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی