چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

رهنگ حسين حسين زاده افزود: فرد سوم كه صاحب طلافروشي را زخمي كرده و به گروگان گرفته بود، بدنبال اقدام ماموران پليس براي نجات گروگان، خودكشي كرد و جان باخت

ساعاتي پيش دو سارق که اقدام به سرقت طلافروشي کرده بودند، پس از ناکامي يکي از افراد داخل طلافروشي را گروگان گرفتند.

به گزارش انارما، دقايقي پيش يک مورد سرقت مسلحانه طلافروشي در اصفهان به پليس اطلاع داده شد و ماموران سريعا خود را به طلافروشي رسانده و آن را محاصره کردند. ولي دو نفر از سارقان که بيرون مغازه منتظر همدستشان بود قبل از رسيدن ماموران متواري شدند.

سارق سوم نيز زماني که خود را در محاصره ماموران ديد، يکي از افراد داخل طلافروشي را با شليک گلوله از ناحيه پا مصدوم کرد و او را گروگان گرفت و تا به اين لحظه همچنان گروگان در اسير سارق است.

در حال حاضر تیم‌های امنیتی در خیابان آیت‌اله کاشانی- چهارراه وفایی اصفهان حضور دارند و پلیس طلافروشی متین را محاصره کرده تا سارق را دستگیر کند.

**گروگانگير خودکشي کرد

جانشين فرمانده انتظامي استان اصفهان بعد از ظهر دوشنبه در محل حادثه به خبرنگاران گفت: سارقان سه نفر بودند كه با ورود پليس به صحنه دو نفر از آنها متواري شدند.

سرهنگ حسين حسين زاده افزود: فرد سوم كه صاحب طلافروشي را زخمي كرده و به گروگان گرفته بود، بدنبال اقدام ماموران پليس براي نجات گروگان، خودكشي كرد و جان باخت.

وي تصريح كرد: در اين حادثه چيزي به سرقت برده نشد و صاحب طلافروشي كه مجروح شده است، به بيمارستان منتقل شد.

**صاحب طلافروشي جان باخت

بنابر گزارش باشگاه خبرنگاران؛ صاحب مغازه که از ناحيه شكم و پا مصدوم شده بود، پس از انتقال به بیمارستان کاشانی بر اثر جراحات وارده در گذشت.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی