یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 23 June 2024

خانم راستگو نماینده اصلاح‌طلب ادوار مجلس شورای اسلامی، پیش از این سخنگوی سابق، رئیس سازمان زنان و عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار بوده است.
اما اخراج فوری وی از حزب متبوعش نشان داد که اصلاح طلبان حتی تحمل نظرمتفاوت فعال باسابقه و شناخته شده خود را هم ندارند چه رسد به سیاسیون غیراصلاح طلب

گویا رای غیر سیاسی الهه راستگو در شورای شهر و همچنین انتخاب محمد باقر قالیباف برای اصلاح طلبان آنقدر سنگین تمام شده است که فردی با سابقه روشن اصلاح طلبی را به دلیل رای غیر سیاسی اخراج می کنند.

image10614

به گزارش انارما، جنجال‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب که در هفته های اخیر درخصوص انتخاب شهردار آینده تهران نشان از اهداف سیاسی این جریان برای رسیدن به کرسی شهرداری تهران می داد، با انتشار خبر اخراج الهه راستگو از حزب کار سر باز کرد.
روزنامه اصلاح طلب بهار که در هفته های اخیر مطالب متعددی در راستای تخریب محمدباقر قالیباف و همچنین دوقطبی کردن فضای شورای شهر منتشر کرده بود، امروز نوشت ” شورای حزب اسلامی کار اخراج الهه راستگو را با هماهنگی های تلفنی مورد بررسی قرار دادند و بر اساس این بررسی ها مقرر شد اخراج او از این حزب روز دوشنبه در جلسه اعضا به شکل رسمی اعلام شود.”

گویا رای غیر سیاسی الهه راستگو در شورای شهر و همچنین انتخاب محمد باقر قالیباف برای اصلاح طلبان آنقدر سنگین تمام شده است که فردی با سابقه روشن اصلاح طلبی را به دلیل عدم رای به محسن هاشمی اخراج می‌کنند.

جهان نیوز در این خصوص نوشت: چون فرصت جلسه حضوری نبود، اعضای “حزب اسلامی کار” این تصمیم را در جریان یک “تلفن کنفرانس” اتخاذ کردند.

جلسه آنقدر فوری و تصمیم به اندازه‌ای شدید بود که گمان می‌رفت به تاخیر انداختن بررسی اقدام الهه راستگو هرگز جایز نیست.

اما ‘خطای غیرقابل گذشت’ خانم راستگو که سابقه سال‌ها همکاری و تلاش وی را از یاد دوستان اصلاح‌طلبش برد، چه بود؟ “رای سفید” در جلسه انتخاب شهردار پایتخت.

این اقدام برای حزب اصلاح طلب هرگز قابل هضم نبود. ساعاتی بعد و با اخراج راستگو از حزب مشخص شد رای اصلاح طلبان به کسی غیر از محسن هاشمی خیانت به جریان اصلاحات و کمترین تاوانش اخراج و طرد از حزب است. حتی اگر شناخته شده‌ترین عضو حزب هم باشی!
روزنامه بهار: خبر اخراج راستگو صحت دارد

یک منبع آگاه در حزب اسلامی کار، به روزنامه اصلاح طلب بهار گفته است: “خبر اخراج راستگو صحت دارد و قرار است روز دوشنبه در شورا پیگیری شود. به اتفاق آرایی که تلفنی و با هماهنگی دبیر کل و اعضای اصلی این حزب انجام شده، الهه راستگو رسما از حزب اخراج شده است. به گفته این منبع آگاه، عملکرد راستگو در انتخاب شهردار و رئیس شورای شهر ربطی به این حزب ندارد.”

خانم راستگو نماینده اصلاح‌طلب ادوار مجلس شورای اسلامی، پیش از این سخنگوی سابق، رئیس سازمان زنان و عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار بوده است.

اما اخراج فوری وی از حزب متبوعش نشان داد که اصلاح طلبان حتی تحمل نظرمتفاوت فعال باسابقه و شناخته شده خود را هم ندارند چه رسد به سیاسیون غیراصلاح طلب.

به نظر می رسد روز به روزه عیار شعار “زنده باد مخالف من” شفاف تر از گذشته می شود.

منبع:دانا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

واژگونی خونین بخاطر خواب آلودگی راننده پژو پارس درمحور انار _ یزد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ حسن زمانی رییس مرکز اورژانس انار گفت: ساعت ۵:۱۷ صبح امروز ۲۲ خرداد ماه یک‌مورد واژگونی سواری پژو پارس در ۲۰ کیلومتری محور انار – یزد به مرکز عملیات اورژانس گزارش داد ...

یادداشت های خصوصی