یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | Sunday 24 September 2023

مساجد پايگاهي براي قشرهاي مختلف جامعه خصوصا جوانان ميباشد و جهت حضور بيشتر جوانان لازم است مساجد ما مجهز به اموراتي باشند مثل امام جماعت فعال و بانشاط كه اينكه بتواند روحيه ي جوانان را درك كند و آنها را به سوي مساجد سوق دهد

به گزارش انارما،حجت الاسلام حسيني نوه در مورد نقش مساجد در مورد شعار سال فرمودند شعار سال يكي حماسه سياسي كه بحث انتخابات رياست جمهوري و ديگري حماسه اقتصادي كه به فرموده ي رهبري مدت زمان طولاني را ميطلبد كه تحقق پيدا كند.

aa

ايشان فرمودند:چون مردم ما مسلمان هستند و عبادات خود را خصوصا نمازهاي يوميه را در مساجد بجا مياورند هر روز قشر قابل توجه اي از مردم در مساجد اجتماع دارند و همين اجتماع مردم در اگاهي آنها و انجام دستورات رهبري و مسئولين نظام نقش قابل توجهي دارد كه با اطلاع رساني كه از طرف ائمه جماعات صورت ميگيرد مردم به وظيفه خود بهتر عمل ميكنند.

در ادامه آقاي حسيني نوه در مورد چه راهكار و پيشنهادي براي جذب بيشتر جوانان به مساجد داريد؟فرمودند مساجد پايگاهي براي قشرهاي مختلف جامعه خصوصا جوانان ميباشد و جهت حضور بيشتر جوانان لازم است مساجد ما مجهز به اموراتي باشند مثل امام جماعت فعال و بانشاط كه اينكه بتواند روحيه ي جوانان را درك كند و آنها را به سوي مساجد سوق دهد و با فعاليت هاي قراني و هنري و امثال اين موارد مثل پايگاه هاي بسيج در مساجد و يا در كنار مساجد فعال باشند.

و در پايان دعاي خير براي همه ي جوانان  و حضور پر شور خود در مساجد از خداي متعال آرزومندم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی