دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ | Monday 27 June 2022

مساجد پايگاهي براي قشرهاي مختلف جامعه خصوصا جوانان ميباشد و جهت حضور بيشتر جوانان لازم است مساجد ما مجهز به اموراتي باشند مثل امام جماعت فعال و بانشاط كه اينكه بتواند روحيه ي جوانان را درك كند و آنها را به سوي مساجد سوق دهد

به گزارش انارما،حجت الاسلام حسيني نوه در مورد نقش مساجد در مورد شعار سال فرمودند شعار سال يكي حماسه سياسي كه بحث انتخابات رياست جمهوري و ديگري حماسه اقتصادي كه به فرموده ي رهبري مدت زمان طولاني را ميطلبد كه تحقق پيدا كند.

aa

ايشان فرمودند:چون مردم ما مسلمان هستند و عبادات خود را خصوصا نمازهاي يوميه را در مساجد بجا مياورند هر روز قشر قابل توجه اي از مردم در مساجد اجتماع دارند و همين اجتماع مردم در اگاهي آنها و انجام دستورات رهبري و مسئولين نظام نقش قابل توجهي دارد كه با اطلاع رساني كه از طرف ائمه جماعات صورت ميگيرد مردم به وظيفه خود بهتر عمل ميكنند.

در ادامه آقاي حسيني نوه در مورد چه راهكار و پيشنهادي براي جذب بيشتر جوانان به مساجد داريد؟فرمودند مساجد پايگاهي براي قشرهاي مختلف جامعه خصوصا جوانان ميباشد و جهت حضور بيشتر جوانان لازم است مساجد ما مجهز به اموراتي باشند مثل امام جماعت فعال و بانشاط كه اينكه بتواند روحيه ي جوانان را درك كند و آنها را به سوي مساجد سوق دهد و با فعاليت هاي قراني و هنري و امثال اين موارد مثل پايگاه هاي بسيج در مساجد و يا در كنار مساجد فعال باشند.

و در پايان دعاي خير براي همه ي جوانان  و حضور پر شور خود در مساجد از خداي متعال آرزومندم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی