چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

به گزارش انارما،جناب سرهنگ غضنفري ضمن عرض تشكر از تمامي مديران و مربيان ورزشي شهرستان كه در جلسه حضور يافتند به بيان اين پرداختند كه ذهنيت اينكه ما در مقابل مردم هستيم بايد از بين برود و اين ديدگاه بايد اصلاح شود و مردم باور كنند كه نيروي انتظامي در كنار انها ميباشد.     […]

به گزارش انارما،جناب سرهنگ غضنفري ضمن عرض تشكر از تمامي مديران و مربيان ورزشي شهرستان كه در جلسه حضور يافتند به بيان اين پرداختند كه ذهنيت اينكه ما در مقابل مردم هستيم بايد از بين برود و اين ديدگاه بايد اصلاح شود و مردم باور كنند كه نيروي انتظامي در كنار انها ميباشد.

 

w

 

ايشان در ادامه فرمودند كه مواد نيروزايي كه در برخي باشگاه ها مصرف ميشود عمدتا غيرمجاز و چه بسا در بعضي موارد داراي مقاديري از مواد مخدر ،قرص اكس هستند كه اغلب بصورت قاچاق وارد كشور ميشود.

جناب سرهنگ غضنفري  فرمودند متاسفانه در برخي موارد كه تشنج و درگيري در مسابقات ورزشي بوجود مي ايد شاهد آن هستيم كه اكثريت تماشاچيان به دفاع از متخلف  و به ايستادگي در مقابل نيروي انتظامي مي پردازند.

ايشان در پايان ضمن تاكيد بر اخلاق در ورزش از مسئولان خواستند تا مشكلات امنيتي در برگزاري مسابقات ورزشي را با وي در ميان بگذارند.

در ادامه آقاي ابراهيمي رئيس تربيت بدني شهرستان خاطر نشان كرد كه خوشبختانه در حوزه  ورزش انار مشكلات امنيتي نداريم و بيشترين تنش در فوتبال است كه البته وظيفه ما برگزاري مسابقات است و خواهش ما از نيروي انتظامي برقراري نظم و امنيت در مسابقات است.

ss

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی