پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 30 May 2024

این سرانجام برای منافقین قابل پیش‌بینی و یک فرآیند طبیعی برای تشکیلاتی بود که پایه کار خود را براساس جنایت، ایجاد رعب و وحشت و ترور قرار داده بودند، ترور انسان‌های مظلومی که حاضر نشده بودند زیر بار ظلم، استکبار، ننگ و عار بروند

وزیر اطلاعات گفت:‌ آنهایی که فریب منافقين را خوردند و سال‌ها زندگی را در تلخی‌های دربه‌دری و حصر روحی و فکری تجربه کردند به عقل و اندیشه خود مراجعه کنند تا بدانند این مسیر سرنوشتی جز این ندارد و مقتضیات عقل و اندیشه این است که به آغوش ملت مسلمان ایران بازگردند و اگر دست‌شان به خون انسانی آلوده نشده است از گذشت و بزرگواری ملت ایران برخوردار شوند.
1525941_842

به گزارش  انارما، حجت‌الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات در مصاحبه با خبرنگاران گفت:‌ ملت شریف ایران و مردم آزاده جهان خبردار شدند که قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف دچار فروپاشی شد که این موضوع را به ملت ایران و عراق تبریک عرض می‌‌کنم.

وی افزود: این سرانجام برای منافقین قابل پیش‌بینی و یک فرآیند طبیعی برای تشکیلاتی بود که پایه کار خود را براساس جنایت، ایجاد رعب و وحشت و ترور قرار داده بودند، ترور انسان‌های مظلومی که حاضر نشده بودند زیر بار ظلم، استکبار، ننگ و عار بروند.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد:‌ قرآن سرانجام چنین مجموعه و گروهی را که از مسیر خدا به سمت مسیر انحرافی و کارهای زشت و ناپسند می‌روند انحراف صددرصد از راه خدا و تحت تمسخر گرفتن آیات الهی عنوان کرده است.

حجت‌الاسلام علوی گفت:‌ سرانجام کار کسانی که راه بدی و زشتی را دنبال می‌کنند تکذیب و به تمسخر گرفتن آیات الهی است لذا گروهک گمنامی که برای ادامه حیات سیاسی ننگین خودش دست به هر جنایتی زد و حاضر به مزدوری جنایتکاری همچون صدام شد و دست‌های خود را پس از آلوده کردن به خون بهترین فرزندان ایران اسلامی به خون مردم مظلوم عراق آلوده کرد چه سرنوشتی غیر از این می‌توانست انتظار داشته باشد، به جز اینکه شعله‌های خشم ملت عراق زبانه بکشد و این جنایت‌کاران را در شراره خود تبدیل به خاکستر کند،‌ آیا سرنوشتی غیر از این می‌‌توان برای این گروهک تصور کرد.

وزیر اطلاعات با اشاره به سرنوشت رقم خورده برای گروهک ترویستی منافقین اظهار داشـت: اراده ملت مظلوم عراق ابتدا ماشین جنگی عاریتی این گروه را از کار انداخت و عناصر موثر آنها را به کیفر جنایات‌شان رساند و بساط آنها را از خاک سرزمین‌شان جمع کرد و به زباله‌دانی تاریخ انداخت.

وی خاطرنشان کرد: فروپاشی قرارگاه اشرف تجلی اراده مظلومین عراق بود که هم انتقام خون به ناحق ریخته مردم عراق را گرفتند و هم مرهمی بر زخم‌های بی‌شمار مردم ایران اسلامی نهادند که از ددمنشی‌های این گروهک، زخم‌های بی‌شماری را بر تن خود داشتند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: فروپاشی پادگان اشرف از سوی دیگر نشان می‌دهد که این تشکیلات علی‌رغم شعارهای پرطمطراق‌ و سرسام‌آورش یک لانه عنکبوتی بیشتر نبود به مصداق این آیه که سست‌ترین خانه‌ها، خانه عنکبوت است.

حجت‌الاسلام علوی تاکید کرد:‌ ما این اقدام قهرمانانه ملت عراق را به مردم این کشور و ملت ستمدیده ایران اسلامی تبریک می‌گوییم و خدا را بابت پیروزی ملت ایران و عراق سپاس می‌گذاریم.

وی اظهار داشت: جا دارد آنهایی که فریب این گروهک را خوردند و سال‌ها زندگی را در تلخی‌های دربه‌دری و حصر روحی و فکری تجربه کردند به عقل و اندیشه خود مراجعه کنند تا بدانند این مسیر سرنوشتی جز این ندارد.  مقتضیات عقل و اندیشه این است که به آغوش ملت مسلمان ایران بازگردند و اگر دست‌شان به خون انسانی آلوده نشده است از گذشت و بزرگواری ملت ایران برخوردار شوند و در دامان ملت زندگی خود را آغاز کنند و به زندگی خود ادامه دهند و مطمئن باشند جریانی که به ملت خود پشت می‌کند سرانجامی جز مزدوری و دریوزگی بیگانگان و سکوت و فروپاشی نخواهد داشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی