پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 4 March 2021

رئيس دانشگاه پيام نور در ادامه فرمودند كه ترم تحصيلي از 16 شهريور آغاز شده ولي به دليل سهل انگاري و عدم انتخاب واحد دانشجويان در موعد مقرر عملا از اول مهر اغاز ميشود

1

 

به گزارش انارما،آقاي احمدي رئيس دانشگاه پيام نور انار در مصاحبه اي با خبرنگار ما به معرفي دانشگاه پيام نور پرداختند.

ايشان فرمودند:دانشگاه پيام نور انار در سال 83 با دو رشته و 57 دانشجو در يك منزل استيجاري آغاز بكار كرد. بعد از حدود يك دهه كه از عمر اين دانشگاه ميگذرد در حال حاضر در 14 رشته حدود 1500 دانشجو فعاليت ميكند. كه بيشترين آمار دانشجو در رشته هاي حقوق،حسابداري و مديريت هستند.

رئيس دانشگاه پيام نور در ادامه فرمودند كه ترم تحصيلي از 16 شهريور آغاز شده ولي به دليل سهل انگاري و عدم انتخاب واحد دانشجويان در موعد مقرر عملا از اول مهر اغاز ميشود.

آقاي احمدي در خصوص ساختمان كنوني دانشگاه خاطر نشان كردند كه  28هكتار مساحت تحت تصرف دانشگاه است.كه ضلع جنوبي و شرقي حصار به پايان رسيده و يك مزرعه تحقيقاتي و يك استخر جهت ابياري فضاي سبز جمعا با مساحتي حدود يك هكتار احداث شده است.

3

ايشان يادآور شدند كه رتبه هاي اول و دوم رشته كشاورزي در استان از آن دانشجويان دانشگاه پيام نور انار بوده است.

آقاي احمدي در پايان ضمن تشكر از تمامي پرسنل زحمت كش دانشگاه،  ازخيرين در خصوص پرداخت شهريه ي دانشجويان بي بضاعت دعوت بعمل آمد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی