دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

غرب با اصل نظام انقلاب اسلامی مشکل دارد و اینگونه نیست که اگر این جریان برود و یا گروه دیگر بر سر کار بیاید موضع خود را تغییر دهد و کینه آنها با اصل نظام است که آن را به انجام می‌رساند

وزیر اطلاعات، قرارگرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی را نشان دهنده کینه غرب دانست.
13920511143555396923374

به گزارش انارما ،حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس را روز هوشیاری مردم ایران دانست و گفت: مردم ایران امروز در مسیری گام برداشته‌اند که معمار آن امام راحل بود تا راه مقابله با ظلم و استکبار پایدار بماند و کماکان مسیر خود را ادامه دهند تا بشریت پایدار بماند.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره سران فتنه گفت: سران فتنه تا تکلیف خود را با نظام مشخص نکنند، هیچ جایی در نظام نخواهند داشت و اعتقاد داریم که پایبندی به قانون از اهمیت زیادی برخوردار است و این افراد با اعمال خود ثابت کردند که اعتقادی به قانون ندارند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه قرارگرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی نشان دهنده چیست، اظهار داشت: این شیوه استکبار است که از هر مجموعه ارزشی که مانند حزب الله، سپاه پاسداران و بسیج سیلی می خورد نام آنان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد و اگر این کار را انجام ندهد باید به هویت او شک کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مصلحی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا تصویب تحریم‌های کنگره آمریکا بر علیه ایران در آستانه مراسم تحلیف روحانی نشان‌دهنده ادامه دادن غرب در مسیر بی اعتمادی نیست، گفت: غرب با اصل نظام انقلاب اسلامی مشکل دارد و اینگونه نیست که اگر این جریان برود و یا گروه دیگر بر سر کار بیاید موضع خود را تغییر دهد و کینه آنها با اصل نظام است که آن را به انجام می‌رساند.

وزیر اطلاعات در پایان در پاسخ به سئوالی مبنی بر آنکه آیا به دانشگاه احمدی‌نژاد می‌روید یا خیر، گفت: من دانشگاهی نیستم و حوزوی هستم اما اگر آنان در مسیر حق گام بگذارند به آنان کمک می کنم.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی