یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 28 February 2021

در ادامه سرهنگ اسماعيل زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان به دفاع جانانه رزمندگان اشاره كرد و گفت اين رزمندگان با پيروي از ولي زمان حتي يك وجب از اين خاك را به دشمن ندادند

edar

به گزارش انارما،جلسه شوراي اداري شهرستان انار كه پيرامون هفته دفاع مقدس و گزارش آموزش و پرورش در اغاز فصل مدارس در محل فرمانداري شهرستان انار برگزار گرديد.

در اين جلسه فرماندار انار هفته دفاع مقدس را دفاع از ارزشها،معنويت وكشوردانست كه منشاء آن ايمان،تقوا و پيروي از ولايت فقيه بود برشمرد.

ودر ادامه در خصوص مسائل ايران قبل از انقلاب پرداخت و وابستگي شاه به آمريكا را ازنكات آن دانست و افزود عاقبت با شكست خوردن آمريكا بدست مردم و انقلاب اسلامي و حاكميت انقلاب اسلامي مطالبي را عنوان نمود.

در ادامه سرهنگ اسماعيل زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان به دفاع جانانه رزمندگان اشاره كرد و گفت اين رزمندگان با پيروي از ولي زمان حتي يك وجب از اين خاك را به دشمن ندادند.

وي با بيان اينكه اين روحيه انقلاب و جهادي بايد دنبال شود تصريح كرد با پيروي از ولي زمان اكنون نيز در مقابل دشمن ايستادگي مينماييم .

سرهنگ اسماعيل زاده در ادامه با تاكيد بر تحليل از همه ايثارگران گفت اين تجليل مخصوص يك نهاد نيست مخصوص همه نهادها و ادارات و ارگانهاست و بايستي انجام پذيرد.

 سرهنگ پاسدار اسماعيل زاده در ادامه رئوس برنامه هاي هفته دفاع مقدس پرداخت.

در ادامه رياست اموزش و پرورش و دكتر برجي رياست بهداشت و درمان از اقدامات و عملكرد حوزه خود گزارشي را به سمع حاضرين رساندند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی