جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ | Friday 2 June 2023

در ادامه سرهنگ اسماعيل زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان به دفاع جانانه رزمندگان اشاره كرد و گفت اين رزمندگان با پيروي از ولي زمان حتي يك وجب از اين خاك را به دشمن ندادند

edar

به گزارش انارما،جلسه شوراي اداري شهرستان انار كه پيرامون هفته دفاع مقدس و گزارش آموزش و پرورش در اغاز فصل مدارس در محل فرمانداري شهرستان انار برگزار گرديد.

در اين جلسه فرماندار انار هفته دفاع مقدس را دفاع از ارزشها،معنويت وكشوردانست كه منشاء آن ايمان،تقوا و پيروي از ولايت فقيه بود برشمرد.

ودر ادامه در خصوص مسائل ايران قبل از انقلاب پرداخت و وابستگي شاه به آمريكا را ازنكات آن دانست و افزود عاقبت با شكست خوردن آمريكا بدست مردم و انقلاب اسلامي و حاكميت انقلاب اسلامي مطالبي را عنوان نمود.

در ادامه سرهنگ اسماعيل زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان به دفاع جانانه رزمندگان اشاره كرد و گفت اين رزمندگان با پيروي از ولي زمان حتي يك وجب از اين خاك را به دشمن ندادند.

وي با بيان اينكه اين روحيه انقلاب و جهادي بايد دنبال شود تصريح كرد با پيروي از ولي زمان اكنون نيز در مقابل دشمن ايستادگي مينماييم .

سرهنگ اسماعيل زاده در ادامه با تاكيد بر تحليل از همه ايثارگران گفت اين تجليل مخصوص يك نهاد نيست مخصوص همه نهادها و ادارات و ارگانهاست و بايستي انجام پذيرد.

 سرهنگ پاسدار اسماعيل زاده در ادامه رئوس برنامه هاي هفته دفاع مقدس پرداخت.

در ادامه رياست اموزش و پرورش و دكتر برجي رياست بهداشت و درمان از اقدامات و عملكرد حوزه خود گزارشي را به سمع حاضرين رساندند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی