یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 21 July 2024

پس از پیگیری ها امروز خبر اسباب کشی این خانم مسئول از سعد آباد به گوش رسید ، جالب اینجاست این همان خانومی است که جلوی ساخت حرم شهدای گمنام را در شهر انار گرفته بود

این روزها خبری از حضور یکی از مسئولان در خانه ای در کاخ سعد آیاد تهران تیتر یک رسانه های داخلی شده و پس از پیگیری ها امروز خبر اسباب کشی این خانم مسئول از سعد آباد به گوش رسید ، جالب اینجاست این همان خانومی است که جلوی ساخت حرم شهدای گمنام را در شهر انار گرفته بود.

به گزارش انارما، طی ماه های اخیر خانم مسئول در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به یکی از خانه های کاخ سعدآباد در تهران اسباب کشی می کند. این اتفاق در دوره ریاست محمد شریف ملک زاده در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رخ می دهد.

پس از اطلاع رسانی درباره این موضوع و تعیین مهلت برای تخلیه خانه سعدآباد از اسباب و اثاثیه منزل ایشان از سوی مسئولان فعلی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، این خانه در حال حاضر تخلیه شده است.

نکته ی جالب این ماجرا اینجاست که این خانم و معاون سابق میراث فرهنگی در ماجرا ساخت حرم شهدای گمنام در شهرستان انار در کنار یک قلعه ی تاریخی که فاصله ی زیادی هم تا این ارگ داشته است به دستوور وی متوقف شده و درخواست جابه جایی این شهدا نیز در این موضوع مطرح شد.

بحمدالله با پیگیری های مردم بسیجی و ولایی و شهید پرور انار و با اعتراضات فراوان رسانه های کرمان این دستور اجرایی نشد و ساخت حرم شهدا گمنام از سر گرفته شد و بهانه های بی خود و بی جهت میراث فرهنگی ره به جایی نبرد.

(((حرم شهدای گمنام شهرستان انار)))

نکته ی دوم در رابطه با این موضوع متاسفانه انعکاس فراوان این موضوع در رسانه ها ی بیگانه بود که دستور عجیب این خانم معاون باعث ایجاد جوی نا مناسب علیه نیروهای ارزشی در داخل رسانه های غربی و معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد و سوژه ای جدید را در اختیار آنان قرار داد.

اما به راستی باید گفت کسی که نگذاشت یادمان شهدا را بسازند خود خانه اش ویران و رسوا شد.

انتهای پیام / اختصاصی بوتیا / نورا  ش

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی