یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | Sunday 24 September 2023

بسم الله الرحمن الرحيم ان الله اشترى من المومنين انفسهم و اموالهم بان لهم الجنة‌يقاتلون فى سبيل الله فيقتلون و يقتلون و عدا عليه حقا فى التورايه و الانجيل و القران و من اوفى بعهده من الله فاستبشروا ببيعكم الذى با يعلم به و ذالك هو الفوز العظيم . همانا خدا خريد از مومنان جانها […]

شهيد قديري

بسم الله الرحمن الرحيم
ان الله اشترى من المومنين انفسهم و اموالهم بان لهم الجنة‌يقاتلون فى سبيل الله فيقتلون و يقتلون و عدا عليه حقا فى التورايه و الانجيل و القران و من اوفى بعهده من الله فاستبشروا ببيعكم الذى با يعلم به و ذالك هو الفوز العظيم .
همانا خدا خريد از مومنان جانها و مالهاى ايشان را كه براى ايشان است بهشت جنگ كنند و در راه خدا پس بكشند و كشته شوند و عده ايست بر او حق در تورات و انجيل و قران و كسيت وفادار تر بعهد خود از خدا پس شاد باشيد و به معامله اى كه معامله كرديد و اين است ان رستگارى بزرگ .
سوره مباركه توبه آيه (111)
اى اسلام اى مكتب خون و پيام اى ياور بى كسان و ضعيفان اى دشمن كافران و مستكبران كه در راهت هزاران جوان و نو جوان مرد و ؟؟؟ خون پاكشان را فدا كزدند اين جاذبه تو از چيست ؟ چه چيز است كه هر جوان مسلمانى مرد و زن مسلمانى در راهت حاضر است جان بدهد و من به قطره قطره خون تمام ياورانى كه در راهت سعادتمند انه جان دادند قسم ياد مى كنم كه از تو و قران كريم پاسدارى ؟؟؟؟
جوشيده قلب ملت اى روح ملت كه ذره ذره وجودت براى خدا و براى ملت و اسلام و قران در حركت است به روح مقدست سوگند ياد مى كنم كه از حيثيت اسلام و قران كريم و از ولايت فقيه دفاع مى كنم و فرياد مى زنم اى امريكا ،اى شوروى ذليل واى اسرائيل غاصب امام زمان فرمانده است  او نايب بزرگوارش خمينى بت شكن را به جاى خود قرار داده است و چنان تو دهنى از دست اين مظلومان خواهيد خورد كه ديگر اثرى از شما در روى زمين وجود نداشته باشد .
برادر و خواهر من اينك كه ان لحظه موعود و ان جمله به دشمن كافر و رفتن به سوى خداوند و شهادت در راه او و بخاطر رضاى او بوده است و اينكه شايد بدين وسيله و با شهادتم توانسته باشم مسئوليت خويش را نسبت به انقلاب و اسلام ادا كرده باشم بار خدايا اكنون كه توفيقى بدست اوده و در جبهه هستم توفيق تزكيه هر چه بيشتر را به من عطا فرما و در اين تزكيه به سوى كمال بروى خداوند مرا شهيد بميران شايد شايد خون ناچيز من كمكى باشد براى تداوم اين انقلاب اسلامى كه شكست نا پذير است خداوند مرا به ارزويم كه شهادت است برسان شهادت اخرين حد نهايى تكامل انسان ،وشما اى پيام رسانان تمام شهيدان صدر اسلام تا كنون و اى كسانى كه رسالت ؟؟؟داريد پيام ما و پيام تمام شهيدان حال را به گوش جهانيان برسانيد وپيامشهيدان را به گوش رنج بردگان و زحمت كشان برسانيد وشما اى ملت شهيد پرور (پدر -مادران -خواهر و برادران (اطاعت از امام خمينى كنيد وپس از اختلاف  بپرهيزيد و ديگران را به وحدت دعوت كنيد استقامت كنيد در مقابل دشمنان اسلام و قران كه همانا به وعده خدا پيروز هستيد و پيروز خواهيد شد مبادا خداى نا كرده سست شويد و غمگين نه هيچوقت اينطور نباشد چرا كه معتقديم بندگان صالح و شايسته خداوند وارثان زمينند و اين وعده الهى است و هيچ وقت در ان تغييرى بوجود نخواهد امد .
برادران و خواهران مسلمان نداى« هل من ناصر ينصرنى » امام شهيدمان حسين )ع)ار ان سوى دشتهاى جنوب صحراى كربلا ى  كشورمان بگوش مى رسد و قلب عاشقان را ؟؟؟را در خود مى سوزاند وليكن خوشا بحال ان عاشقى كه خدايش توفيق دهد و با خلوص پاك و نيتى كه تنها و تنها براى خدا باشد اين راه را لپيمايد و قفس تنگ و تاريك تن را بشكند و روحش پرواز كنان به معشوق واصل‌گردد زيرا كه دنيا با تمامدرونگيها و نيرنگها  و ؟؟؟
بار خدايا به اين امت مسلمان بصيرت و اگاهى ده تا ولايت فقيه را درك كنند و پشتيبانش باشند چون نجات يك امت در رهبرى و لايت فقيه است . حتى در يك لحظه رها كنند .
هر كس كه تو را شناخت جان را چه كند
فرزند و عيال و خانمان را چه كند 


ديوانه كنى هر دو جهانش بخشى
ديوانه تو هر دو جهان را چه كند


با درود به رهبر انقلاب و بنيانگذار جمهورى اسلامى ايران و سلام بر امت شهيد پرور و به اميد پيروزى اسلام به كفر جهانى .
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار از عمر بكاه و به  عمر او بيفزا


و السلام و على من تبع الهدى


محمد قديرى                 28/12/60


 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی