چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ | Wednesday 22 March 2023

شهر مهران دروازه رسیدن به کربلا بود و رمز عملیات نام سقای دشت کربلا ابالفضل العباس (ع) و این تصاویر در روز دهم تیرماه توسط عکاسان لشگر حضرت رسول(ص) به ثبت رسید

این تصاویر که شاخصه آن قمقه و ظرف آب و در یک کلام عطش است و حماسه سازان این تصاویر رزمندگان گردان شهادت لشگر ۲۷ محمد رسول الله(ص) هستند که در عملیات کربلای یک در محور عمومی شهر مهران گرفته شده است.
13920702000558_PhotoL

 

به گزارش انارما، بی سیم‌ها از حالت سکوت رادیویی خارج شد و فرمانده‌ای که آن طرف، گوشی را به دست داشت مدام همه گردان‌ها را به گوش می‌کرد و وضعیت را جویا می‌شد و تک تک فرمانده‌هان اعلام وضعیت می‌کردند.

رمز عملیات اعلام شد؛ به نام نامی علمدار کربلا ابالفضل العباس (ع)به دشمن بعثی حمله کنید: یا اباالفضل… یا ابالفضل… یاابالفضل…

عملیات کربلای یک نیمه شب ۹ تیر ماه سال ۶۵ در محور عمومی شهر مهران آغاز شد.

شهر مهران دروازه رسیدن به کربلا بود و رمز عملیات نام سقای دشت کربلا ابالفضل العباس (ع) و این تصاویر در روز دهم تیرماه توسط عکاسان لشگر حضرت رسول(ص) به ثبت رسید.

تصاویری که شاخصه آن قمقه و ظرف آب و در یک کلام عطش است و حماسه سازان این تصاویر رزمندگان گردان شهادت لشگر ۲۷ محمد رسول الله(ص) و چهره خاک آلوده فرمانده‌شان شهید جواد صراف که با کلاه قرمز مقابل دوربین فیگور گرفته.

جیب‌های فرماندهی که شهیدان دین شعاری و محمدرضا دستواره بر آن سوارند. و حاجی بخشی که با تنقلات و شیرینی و شکلات از راه رسید.

قابل توجه بینندگان این تصاویر، صبح عملیات امداد الهی به مدد آمد و طوفانی از گرد و خاک سراسر منطقه را گرفت و دید دشمن را کور کرد و آن غبارها بر روی سر و صورت این دلاورمردان جا خوش کرد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی