سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 2 March 2021

شهر مهران دروازه رسیدن به کربلا بود و رمز عملیات نام سقای دشت کربلا ابالفضل العباس (ع) و این تصاویر در روز دهم تیرماه توسط عکاسان لشگر حضرت رسول(ص) به ثبت رسید

این تصاویر که شاخصه آن قمقه و ظرف آب و در یک کلام عطش است و حماسه سازان این تصاویر رزمندگان گردان شهادت لشگر ۲۷ محمد رسول الله(ص) هستند که در عملیات کربلای یک در محور عمومی شهر مهران گرفته شده است.
13920702000558_PhotoL

 

به گزارش انارما، بی سیم‌ها از حالت سکوت رادیویی خارج شد و فرمانده‌ای که آن طرف، گوشی را به دست داشت مدام همه گردان‌ها را به گوش می‌کرد و وضعیت را جویا می‌شد و تک تک فرمانده‌هان اعلام وضعیت می‌کردند.

رمز عملیات اعلام شد؛ به نام نامی علمدار کربلا ابالفضل العباس (ع)به دشمن بعثی حمله کنید: یا اباالفضل… یا ابالفضل… یاابالفضل…

عملیات کربلای یک نیمه شب ۹ تیر ماه سال ۶۵ در محور عمومی شهر مهران آغاز شد.

شهر مهران دروازه رسیدن به کربلا بود و رمز عملیات نام سقای دشت کربلا ابالفضل العباس (ع) و این تصاویر در روز دهم تیرماه توسط عکاسان لشگر حضرت رسول(ص) به ثبت رسید.

تصاویری که شاخصه آن قمقه و ظرف آب و در یک کلام عطش است و حماسه سازان این تصاویر رزمندگان گردان شهادت لشگر ۲۷ محمد رسول الله(ص) و چهره خاک آلوده فرمانده‌شان شهید جواد صراف که با کلاه قرمز مقابل دوربین فیگور گرفته.

جیب‌های فرماندهی که شهیدان دین شعاری و محمدرضا دستواره بر آن سوارند. و حاجی بخشی که با تنقلات و شیرینی و شکلات از راه رسید.

قابل توجه بینندگان این تصاویر، صبح عملیات امداد الهی به مدد آمد و طوفانی از گرد و خاک سراسر منطقه را گرفت و دید دشمن را کور کرد و آن غبارها بر روی سر و صورت این دلاورمردان جا خوش کرد.

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی