جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | Friday 31 May 2024

در اين همايش رزمندگان، فرماندهي محترم ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان انار جناب سرهنگ اسماعيل زاده ضمن قدراني از حضور عزيزان در مراسم، هفته دفاع مقدس را گرامي داشت و از تلاش همه عزيزان رزمنده قدرداني نمود

به گزارش انارما،مراسم همايش تجليل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس كه از سوي ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان انار برنامه ريزي شده بود در سالن اين ناحيه شب گذشته صورت پذيرفت در اين مراسم كه با حضور روحانيت ،مسئولين ادارات و جمع كثيري از رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان انار با برگزاري نماز جماعت آغاز گرديد سپس با تلاوتي چند از كلام الله مجيد ادامه يافت.

   4

در اين همايش رزمندگان، فرماندهي محترم ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان انار جناب سرهنگ اسماعيل زاده ضمن قدراني از حضور عزيزان در مراسم ،هفته دفاع مقدس را گرامي داشت و از تلاش همه عزيزان رزمنده قدرداني نمود.

وي با گراميداشت ياد و خاطره شهداي دفاع مقدس به نقش همه ي رزمندگان در اين دوران پرداخت.جناب سرهنگ اسماعيل زاده با خاطراتي از دوران جنگ به سخنان خود پايان داد.

5

حجت الاسلام ابراهيمي امام جمعه شهرستان انار ديگر سخنران اين مراسم بود. وي با اشاره به هفته دفاع مقدس و نقش بسزاي شهيدان ،گفت شهداء لياقت شهادت را داشتند.اميدوارم دين خود را به شهداء ادا كنيم،شهداء جان فشاني كردند براي دفاع از ارزشها.

وي ادامه داد،مطمئنا شهداء به ياد همه ما هستند و مبادا ما ياد آنها را فراموش كنيم.

ايشان به نقش امام خميني(ره) در ان دوران پرداختند و فرمودند دنيا در مقابل امام(ره) خضوع نمود. وي همچنين عظمت ايران اسلامي را شهداء دانست و سند افتخار اين شهرستان را 120 شهيد والامقام دانستند.

وي از شهيدان گمنام ياد نمود و خواستار توجه جدي به اين شهداء شدند.

6

در ادامه اين همايش با شكوه، سرهنگ پاسدار حمزه اي در خصوص جنگ تحميلي و دفاع جانانه رزمندگان در دوران هشت ساله پرداخت و گفت در اين جنگ ما فقط با صدام و كشور عراق در جنگ نبوديم بسياري از كشورها به تامين نيروي انساني براي جنگ با ايران به عراق گسيل نمودند.

سرهنگ حمزه اي با اشاره به اينكه 74 كشور با عراق همكاري مي نمودند اعم از نيروي انساني،تسهيلات،اموزش.اما هيچ گاه نتوانستند غلبه اي بر ايران داشته باشند و ايران در مقابل انها ايستاد و عظمت ايران اسلامي در دنيا معرفي شد.

سرهنگ حمزه اي در پايان به خاطره گويي از دفاع مقدس پرداخت و خواستار توجه جدي به وصاياي شهداء و مطالعه خاطرات رزمندگان و شهداء گرانقدر شدند.

در اين همايش به ترتيب حاج محمد علايي،حاج عباس رئيسي،سرهنگ سعيدزاده ،كشاورزي،تقي زاده،حاج حسين صيادي،حاج حسن يوسفي از رزمندگان دفاع مقدس به خاطره گويي از دوران جنگ تحميلي پرداختند و مورد استقبال حاضرين قرار گرفت.

3 2 a

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی