یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 28 February 2021

وی افزود: راننده این خودرو درخواست کرایه بیشتر از این دو نفر می‌کند و آنها هم نمی‌دهند و عاقبت با یکدیگر درگیر و در ادامه راننده گردنبند طلا، دوربین و مبلغ 20 هزار تومان پول نقد از آنها گرفته و فرار می‌کند

سارقی که از دو تبعه خارجی در شهرستان انار سرقت کرده بود، توسط دوربین پمپ بنزین شناسایی و دستگیر شد.

خبرگزاری فارس: شناسایی سارق توسط دوربین پمپ بنزین در شهرستان انار

به گزارش انارما، سارقی که از دو تبعه خارجی در شهرستان انار سرقت کرده بود، توسط دوربین پمپ بنزین در استان یزد شناسایی، دستگیر و اموال مسروقه به شاکیان برگردانده شد.

کریمی دادرس دادگاه انار در تشریح این ماجرا به خبرنگار فارس گفت: دو نفر تبعه خارجی از استان یزد سوار یک اتومبیل سواری کرایه برای سفر به بندرعباس می‌شوند که راننده آنها را به شهرستان انار آورده و در یک کیلومتری شهر پیاده می‌کند.

وی افزود: راننده این خودرو درخواست کرایه بیشتر از این دو نفر می‌کند و آنها هم نمی‌دهند و عاقبت با یکدیگر درگیر و در ادامه راننده گردنبند طلا، دوربین و مبلغ 20 هزار تومان پول نقد از آنها گرفته و فرار می‌کند.

کریمی عنوان کرد: پس از شکایت اتباع خارجی به دادگاه و اظهار به اینکه این راننده در پمپ بنزین یزد، بنزین زده است، ماموران به آن جایگاه رفته و توسط دوربین جایگاه راننده را شناسایی و پس از دستگیری به دادگاه مراجعه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سرانجام این فرد رضایت شاکیان را جلب و اجناس به سرقت رفته را عودت داده و مبلغ 6 میلیون ریال جریمه شده است.

منبع:فارس

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی