یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ | Sunday 26 March 2023

وی افزود: راننده این خودرو درخواست کرایه بیشتر از این دو نفر می‌کند و آنها هم نمی‌دهند و عاقبت با یکدیگر درگیر و در ادامه راننده گردنبند طلا، دوربین و مبلغ 20 هزار تومان پول نقد از آنها گرفته و فرار می‌کند

سارقی که از دو تبعه خارجی در شهرستان انار سرقت کرده بود، توسط دوربین پمپ بنزین شناسایی و دستگیر شد.

خبرگزاری فارس: شناسایی سارق توسط دوربین پمپ بنزین در شهرستان انار

به گزارش انارما، سارقی که از دو تبعه خارجی در شهرستان انار سرقت کرده بود، توسط دوربین پمپ بنزین در استان یزد شناسایی، دستگیر و اموال مسروقه به شاکیان برگردانده شد.

کریمی دادرس دادگاه انار در تشریح این ماجرا به خبرنگار فارس گفت: دو نفر تبعه خارجی از استان یزد سوار یک اتومبیل سواری کرایه برای سفر به بندرعباس می‌شوند که راننده آنها را به شهرستان انار آورده و در یک کیلومتری شهر پیاده می‌کند.

وی افزود: راننده این خودرو درخواست کرایه بیشتر از این دو نفر می‌کند و آنها هم نمی‌دهند و عاقبت با یکدیگر درگیر و در ادامه راننده گردنبند طلا، دوربین و مبلغ 20 هزار تومان پول نقد از آنها گرفته و فرار می‌کند.

کریمی عنوان کرد: پس از شکایت اتباع خارجی به دادگاه و اظهار به اینکه این راننده در پمپ بنزین یزد، بنزین زده است، ماموران به آن جایگاه رفته و توسط دوربین جایگاه راننده را شناسایی و پس از دستگیری به دادگاه مراجعه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سرانجام این فرد رضایت شاکیان را جلب و اجناس به سرقت رفته را عودت داده و مبلغ 6 میلیون ریال جریمه شده است.

منبع:فارس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی