یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 7 March 2021

این روزنامه در ادامه نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در نطق خود در مجمع عمومی سازمان ملل به شدت به رئیس جمهور جدید ایران حمله کرد

نیویورک تایمز به نقل از گری سیک نوشت: نتانیاهو چنان در تقلا بود که همه چیز را حتی الامکان منفی جلوه دهد که عملا اعتبار سخنانش را از بین برد.

635098364733420998

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این روزنامه در شماره امروز خود در اینترنت نوشت: عضو سابق شورای امنیت ملی آمریکا و پژوهشگران دانشگاه کلمبیا امثال نتانیاهو را عناصری افراطی می داند که سخنان و اعمال ناهنجار دارند .

گری سیک افزوده است نتانیاهو گزافه می گیود و با این گزافه گویی ها به خودش لطمه می زند .

این کارشناس امور ایران افزود: نطق نتانیاهو تلاش بیهوده ای برای دیپلماسی ایران بود .

این روزنامه در ادامه نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در نطق خود در مجمع عمومی سازمان ملل به شدت به رئیس جمهور جدید ایران حمله کرد.

نتانیاهو بیشتر وقت 33 دقیقه ای نطق خود را به ایران اختصاص داد و به هیچ وجه به مسئله فلسطین نپرداخت.

در واکنش به سخنان تند و تیز و همراه با عصبانیت نتانیاهو معاون سفیر ایران در سازمان ملل بیانیه ای صادر کرد که در آن گفته بود :«نخست وزیر اسرائیل بهتر است حتی فکر حمله به ایران را نیز نکند ، چه رسد به اینکه نقشه آن را بریزد.» وی افزود «سیاست لبخند» ایران بهتر از «دروغگویی» است.

منبع:جام جم

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی