چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

در این عملیات غیرمعمول افسران و عوامل پلیس کنگره و نیروهای امنیتی امریکا در مجموع دستکم ۱۷ گلوله به سوی خودرویی که کری و دختر یکساله‌اش نیز در آن بود شلیک کردند

در حالی که بسیاری از قوانین آمریکا تیراندازی در مکان های شلوغ و یا به خودروهای درحال حرکت را محدود می کند اما مشخص نیست چرا افسران پلیس آمریکا به سوی این خودرو آتش گشودند.

به گزارش انارما، پلیس فدرال و ماموران سرویس مخفی در واشنگتن روز پنجشنبه  در عملیاتی غیرمعمول به تعقیب و گریز با میریام کری Miriam Carey زن سیاهپوست ۳۴ ساله در محوطه‌ای حدفاصل کاخ سفید تا کنگره پرداخت و هفت گلوله به سمت وی شلیک کرد.
بنابر ادعای پلیس آمریکا میریام کری از استمفورد کانکتیکات روز پنجشنبه سوار برخودرو وارد محوطه ماشین رو منتهی به کاخ سفید شد و پس از کوبیدن خودرو به برخی از موانع، دنده عقب گرفت که پلیس را به عملیات تعقیب و گریز واداشت .


در این عملیات غیرمعمول افسران و عوامل پلیس کنگره و نیروهای امنیتی امریکا در مجموع دستکم ۱۷ گلوله به سوی خودرویی که کری و دختر یکساله‌اش نیز در آن بود شلیک کردند.

خانواده زن سیاهپوستی که به ضرب گلوله پلیس امریکا در مقابل کنگره کشته شد ، خواهان توضیحاتی درباره علت قتل وی شدند. خانواده کری گفتند چرا در حالی که امکان استفاده از گزینه‌های دیگری برای جلوگیری از وقوع این حادثه تراژیک وجود داشته، پلیس به سوی وی تیراندازی کرده است. والری کری گفت: « سزاور نبود که خواهرم در این سن کم، جان خود را از دست بدهد.»

در حالی که بسیاری از قوانین آمریکا تیراندازی در مکان های شلوغ و یا به خودروهای درحال حرکت را محدود می کند اما مشخص نیست چرا افسران پلیس آمریکا به سوی این خودرو آتش گشودند. والری کری گفت: « خانواده من خواستار پاسخ است، سوالاتی برای ما مطرح است، برای مادری که دخترش را از دست داده است. خواهرم و من، ما، یک خواهر خود را از دست دادیم. و خواهر زاده من مادرش را از دست داد.»

درحالی که مقام‌های دولتی از بررسی گزارش‌ها درباره بیماری روحی میریام کری سخن می‌گویند، والری کری، گروهبان سابق اداره پلیس نیویورک می‌گوید، وی نمی‌فهمد که چرا پلیس باید یک زن غیر مسلح را درحالی که کودکی نوپا در داخل خودرواش بوده است، به قتل برساند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی