جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ | Friday 2 June 2023

به گزارش انارما،پنجشنبه شب حدود ساعت 8:45 شیطنت کودکان در بلوار امام رضا(ع) موجب آتش سوزی و سوختن یک درخت کاج در این بلوار شد. یکی از همشهریان دلسوز با دیدن شیطنت کودکان با کلانتری امینشهر تماس گرفته و آنها را با خبر کرد. گویا این کودکان با وسایلی گلوله ی آتشی درست کرده و […]

به گزارش انارما،پنجشنبه شب حدود ساعت 8:45 شیطنت کودکان در بلوار امام رضا(ع) موجب آتش سوزی و سوختن یک درخت کاج در این بلوار شد.

یکی از همشهریان دلسوز با دیدن شیطنت کودکان با کلانتری امینشهر تماس گرفته و آنها را با خبر کرد.

گویا این کودکان با وسایلی گلوله ی آتشی درست کرده و آن را به اطراف پرتاب می کردند.

که به صورت تصادفی این گلوله در درخت افتاده و شروع به سوختن کرد.

دقیقا در همان لحظه کلانتری که از قبل مورد اطلاع قرار گرفته بود به محل رسید و به سرعت کودکان را به داخل ماشین سپس به محل کلانتری امینشهر منتقل کرد.و مورد بازجویی قرار داد.

خوشبختانه در همان لحظه مردم با خاک آتش را خاموش کردند.ولی درخت به صورت جدی آسیب دیده است.

آتش نشانی هم در حدود پنج دقیقه بعد از حادثه به محل آتش سوزی آمد ولی در آن موقع درخت کاملا به وسیله ی مردم خاموش شده بود.

به گفته ی مردمی که در آنجا حضور داشتند این کودکان هر شب با دزدیدن بنزین از موتورهای پارک شده در اطراف،آتش بازی می کردند.

لازم به ذکر است که بگوییم در هنگام آتش سوزی سیم یکی از

بلند گوهای مسجد صاحب الزمان(عج) امینشهر که از بالای جدول ها به بلند گوی موجود در همین بلوار متصل بود بر اثر آتش سوزی از بین رفت.

ولی خوشبختانه بلافاصله توسط یکی دیگر از همشهریان دلسوز ترمیم شد.

(در عکس قابل مشاهده می باشد)  

از والدین تقاضا داریم که تا دیر وقت کودکان خود را در خیابان ها آزاد نگذارند.

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی