جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | Friday 21 June 2024

نقدی در ادامه این سناریوپردازی‌ها را حاکی از عمق جهل و عدم شناخت آنان از مردم ایران عنوان کرد و افزود: تشابه ایران و این انقلاب عظیم و عمیق با انقلاب تازه و نوپای مصر ناشی‌گری این جریانات برانداز را نشان می‌دهد لکن باید هوشیار بود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، وحدت را رمز پیروزی‌ و بقا دانست و گفت: شکاف و دودستگی نه تنها موضع کشور را در مذاکرات هسته‌ای تضعیف و در مذاکرات به دشمن برتری می‌دهد بلکه زمینه‌ساز بازگشت سلطه به کشور است.
47100_132
به گزارش انارما، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری سازمان بسیج مساجد و محلات استان‌های کشور که در سالن رضویه ستاد بسیج برگزار شد، گفت: امروز یکی از حساس‌ترین مقاطع انقلاب را سپری می‌کنیم و باید در اوج هوشیاری حرکت انقلاب را دنبال کنیم و مهمترین مساله در این شرایط توجه به حفظ وحدت است.
 
وی، ایجاد شکاف بین ملت ایران را سناریوی مشترک آمریکا و اسرائیل و اصلی‌ترین هدف آنها از حرکت‌های اخیر دانست و اظهار داشت: ملت ایران با استمرار مقاومت جانانه خود در مقابل تهدیدها و تحریم‌های دشمن خم به ابرو نیاوردند و دشمنان را به کلی از نتیجه‌گیری مایوس کردند لذا آنها به رویکرد مزوّرانه‌تری روی آورده‌اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند با بازی‌های سیاسی بین ملت ایران دودستگی ایجاد کنند، تصریح‌کرد: اخیرا همان شبکه‌‌ خود فروخته‌ای که فتنه سال 88 را راه انداخت، از سوی سازمان سیا فعال شده است و دستور جدید سازمان سیا به این گروه این است که با دودستگی میان مردم و ایجاد شکاف اجتماعی صحنه سیاسی ایران را به شرایطی شبیه مصر سوق دهند و به قول خودشان ایران را مصریزه کنند.
نقدی در ادامه این سناریوپردازی‌ها را حاکی از عمق جهل و عدم شناخت آنان از مردم ایران عنوان کرد و افزود: تشابه ایران و این انقلاب عظیم و عمیق با انقلاب تازه و نوپای مصر ناشی‌گری این جریانات برانداز را نشان می‌دهد لکن باید هوشیار بود.
وی با اشاره به مذاکرات هسته ای، تاکید کرد: فتنه‌گران ماموریت گرفته‌اند با دامن‌زدن به اختلافات داخلی، موضع ایران را در مذاکرات هسته‌ای ضعیف کنند و نگذارند ایران از شرایط ضعیف و در حال فروپاشی آمریکا و شرایط در هم ریخته اروپا استفاده کند و دست بالاتری را در مذاکرات داشته باشد.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه خاطرنشان‌کرد: همان جریاناتی که در سال‌های اخیر از سازمان سیا ماموریت داشتند با نامه‌پراکنی‌ها به سران آمریکا تشدید تحریم‌ها علیه ایران را درخواست کنند، این بار دستور دارند ماموریت خود را تحت پوشش مخالفت با تحریم‌ها دنبال کنند.
نقدی همچنین درباره ماموریت جدید این شبکه فتنه‌گر، اظهار داشت: این‌ها ماموریت دارند ارتباط با سازمان سیا را تحت عنوان ارتباط با موسسات مردم نهاد آمریکایی عادی‌سازی کنند و در ارتباط با موسسات پوششی وابسته به سازمان سیا که در قالب‌هایی همچون حقوق بشر فعالیت می‌کنند، اقدامات فتنه‌گرانه و براندازانه خود را توسعه دهند.
وی با بیان اینکه امام خامنه‌ای عزیز در سخنرانی کوتاه روز گذشته خود دو بار بر ضرورت وحدت و اتحاد ملی تاکید فرمودند، ادامه داد: همه باید پاسدار وحدت باشیم و ملت ایران در تمام فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها و موفقیت‌های انقلاب با هم بوده‌اند و امروز همه باید با هم باشیم و از دامن زدن به اختلافات بپرهیزیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، وحدت را رمز پیروزی‌ و بقا دانست و تصریح‌ کرد: شکاف و دودستگی نه تنها موضع کشور را در مذاکرات هسته‌ای تضعیف و در مذاکرات به دشمن برتری می‌دهد بلکه زمینه‌ساز بازگشت سلطه به کشور است.
سردار نقدی همچنین از دولت و جناح‌های سیاسی خواست در اقدامات خود اجماع ملی را مد نظر قرار دهند و از اقدامات وحدت‌شکن و خارج از حدود جداً بپرهیزند.
وی، ولایت فقیه را در جایگاه رهبری نماد اصلی وحدت و مزیت اصلی نظام جمهوری اسلامی برای حفاظت در مقابل تندبادهای حوادث عنوان و خاطرنشان‌ کرد: بهترین راه تداوم این عزت و موفقیت در همه عرصه‌های جنگ و صلح، پایبندی جدی به اطاعت محض از ولایت است.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در پایان سخنان خود ابراز امیدواری‌ کرد: با هوشیاری مردم و حفظ وحدت، توطئه جدید فتنه‌گران خنثی خواهد شد وبی شک دشمن در نقشه‌های خود علیه ملت شکست خواهد خورد و مسیر عزت ملت ایران به سوی قله‌های آزادی و کمال ادامه خواهد یافت.
منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

شاخص آلودگی هوا در شهرستان انار در محدوده خطرناک قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ با توجه به روند افزایشی میزان گرد و غبار موجود بامداد چهارشنبه دوم خرداد ماه در هوای شهرانار افراد مسن، کودکان، بانوان باردار و بیماران دارای شرایط خاص در شرایط فعلی تمهید ...

یادداشت های خصوصی