پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | Thursday 29 February 2024

این شرکت كه در اراضی اشغالی “هاشميرا” ناميده می‌شود، تحت عنوان “المجال” از سال 2010 به طور پنهانی در عربستان آغاز به فعاليت كرده است

عربستان سعودی مسئوليت تأمين امنيت حجاج بيت‌الله الحرام را به يك شركت حامی رژيم صهيونيستی واگذار كرده است!

به گزارش  انارما پایگاه اطلاع رسانی “oumma” نوشت، مقامات عربستان سعودی با امضای قراردادی با شركت صهيونيستی “جی فور اس”(G4S) تامين امور حجاج را به حاميان اسرائيل سپرده‌اند.

این شرکت كه در اراضی اشغالی “هاشميرا” ناميده می‌شود، تحت عنوان “المجال” از سال 2010 به طور پنهانی در عربستان آغاز به فعاليت كرده است.

 

عربستان سعودی علاوه بر پروازهای جده، كنترل خطوط هوايی و پروازهای حجاج فرودگاه دبی در امارات را نيز به اين شركت حامی رژيم صهيونيستی سپرده است.

 

به اين ترتيب با اين اقدام عربستان، اسرائيلی‌ها قادر خواهند بود اطلاعات شخصی بيش از يك ميليون زائر خارجی بيت‌الله الحرام را به راحتی در اختيار بگيرند و از مشخصات فردی، عكس و ديگر اطلاعات آنان آگاه شوند.

 

اين اقدام در حالی است كه به اذعان برخی پايگاه‌های خبری غربی، شركت “G4S” به صورت مستقيم در سركوب فلسطينيان دست دارد و هم اكنون توسط برخی از فعالان بين‌المللی و سازمان‌ها و نهادهای مدافع حقوق بشر تحريم شده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی