دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ | Monday 27 March 2023

این شرکت كه در اراضی اشغالی “هاشميرا” ناميده می‌شود، تحت عنوان “المجال” از سال 2010 به طور پنهانی در عربستان آغاز به فعاليت كرده است

عربستان سعودی مسئوليت تأمين امنيت حجاج بيت‌الله الحرام را به يك شركت حامی رژيم صهيونيستی واگذار كرده است!

به گزارش  انارما پایگاه اطلاع رسانی “oumma” نوشت، مقامات عربستان سعودی با امضای قراردادی با شركت صهيونيستی “جی فور اس”(G4S) تامين امور حجاج را به حاميان اسرائيل سپرده‌اند.

این شرکت كه در اراضی اشغالی “هاشميرا” ناميده می‌شود، تحت عنوان “المجال” از سال 2010 به طور پنهانی در عربستان آغاز به فعاليت كرده است.

 

عربستان سعودی علاوه بر پروازهای جده، كنترل خطوط هوايی و پروازهای حجاج فرودگاه دبی در امارات را نيز به اين شركت حامی رژيم صهيونيستی سپرده است.

 

به اين ترتيب با اين اقدام عربستان، اسرائيلی‌ها قادر خواهند بود اطلاعات شخصی بيش از يك ميليون زائر خارجی بيت‌الله الحرام را به راحتی در اختيار بگيرند و از مشخصات فردی، عكس و ديگر اطلاعات آنان آگاه شوند.

 

اين اقدام در حالی است كه به اذعان برخی پايگاه‌های خبری غربی، شركت “G4S” به صورت مستقيم در سركوب فلسطينيان دست دارد و هم اكنون توسط برخی از فعالان بين‌المللی و سازمان‌ها و نهادهای مدافع حقوق بشر تحريم شده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی