چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ | Wednesday 22 March 2023

وي تصريح كرد توجه به حقوق و جامعه محوري وظيفه پليس است و پليس و نهادهاي تحت نيروي انتظامي در همه ي ابعاد جهت خدمت رساني برنامه هاي خود را پياده ميكنند

به گزارش انارما،سرهنگ غضنفري فرمانده ناحيه انتظامي شهرستان انار در جمع خبرنگاران ضمن تبريك هفته ناجا و گراميداشت ياد و خاطره ي تمام شهداء والامقام و شهيدان بزرگوار ناجا به تشريح عملكرد ناحيه انتظامي شهرستان انار پرداخت.

w

وي ادامه داد و گفت:از زمان حضور نامبرده جلسات متعددي با مردم در اقشار مختلف و كارشناسان و وكلاء شهرستان جهت تعامل آسيب شناسي و هماهنگي بيشتر با نيروي انتظامي برگزار كرديم.

وي گفت معتقدم هر چه بيشتر با مردم ،مسئولين،كارشناسان،و وكلاء تعامل داشته باشيم،درانجام ماموريت كه نظم و امنيت است به موفقيتي بسيار بالا خواهيم رسيد.

وي تصريح كرد توجه به حقوق و جامعه محوري وظيفه پليس است و پليس و نهادهاي تحت نيروي انتظامي در همه ي ابعاد جهت خدمت رساني برنامه هاي خود را پياده ميكنند.

وي ادامه داد در هفته ناجا مسائل و نكات رانندگي توسط راهنمايي و رانندگي ،ياد آوري ميشود و تلاش مي نمايد نسبت به عدم نبستن كمربند جريمه صورت گيرد.

وي گفت: از ترخيص موتور سيكلت هايي كه در پاركينيگ قرار دارند با تخفيف جريمه خبر داد و افزود اين كار در جهت حسن نيت نيروي انتظامي صورت ميپذيرد.

سرهنگ غضنفري در پايان ضمن قدرداني از مردم شهرستان انار و اصحاب رسانه در اطلاع رساني، خواست هرگونه انتقاد و شكايات خود را از طريق شماره هاي 197 و09137643179پيامك نمايند.

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی