چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

وي تصريح كرد توجه به حقوق و جامعه محوري وظيفه پليس است و پليس و نهادهاي تحت نيروي انتظامي در همه ي ابعاد جهت خدمت رساني برنامه هاي خود را پياده ميكنند

به گزارش انارما،سرهنگ غضنفري فرمانده ناحيه انتظامي شهرستان انار در جمع خبرنگاران ضمن تبريك هفته ناجا و گراميداشت ياد و خاطره ي تمام شهداء والامقام و شهيدان بزرگوار ناجا به تشريح عملكرد ناحيه انتظامي شهرستان انار پرداخت.

w

وي ادامه داد و گفت:از زمان حضور نامبرده جلسات متعددي با مردم در اقشار مختلف و كارشناسان و وكلاء شهرستان جهت تعامل آسيب شناسي و هماهنگي بيشتر با نيروي انتظامي برگزار كرديم.

وي گفت معتقدم هر چه بيشتر با مردم ،مسئولين،كارشناسان،و وكلاء تعامل داشته باشيم،درانجام ماموريت كه نظم و امنيت است به موفقيتي بسيار بالا خواهيم رسيد.

وي تصريح كرد توجه به حقوق و جامعه محوري وظيفه پليس است و پليس و نهادهاي تحت نيروي انتظامي در همه ي ابعاد جهت خدمت رساني برنامه هاي خود را پياده ميكنند.

وي ادامه داد در هفته ناجا مسائل و نكات رانندگي توسط راهنمايي و رانندگي ،ياد آوري ميشود و تلاش مي نمايد نسبت به عدم نبستن كمربند جريمه صورت گيرد.

وي گفت: از ترخيص موتور سيكلت هايي كه در پاركينيگ قرار دارند با تخفيف جريمه خبر داد و افزود اين كار در جهت حسن نيت نيروي انتظامي صورت ميپذيرد.

سرهنگ غضنفري در پايان ضمن قدرداني از مردم شهرستان انار و اصحاب رسانه در اطلاع رساني، خواست هرگونه انتقاد و شكايات خود را از طريق شماره هاي 197 و09137643179پيامك نمايند.

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی