سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

حجت الاسلام حسینی نوه یادآورشد:آمریکا در درون کشور خود نیز از زمان های بسیار دور ظلم های فراوانی در حق سیاه پوستان کرده است و این ظلم ها توسط کشور مدعی (مبارزه با نژادپرستی) همچنان ا دامه دارد

به گزارش انارما،حجت الاسلام حسینی نوه در مصاحبه باخبرنگارما.عنوان کرد:یکی از شعار های آمریکا هم در قول وهم در ادعا همیشه دفاع از حقوق بشر بوده است.اما چیزی که برای مردم دنیا روشن است اینست که انسان انچه راکه ادعا می کند در عمل هم باید پیاده کند.

aa

وی در ادامه افزود:در این چندسال اخیر می بینیم که آمریکا جنایت های بسیار زیادی علیه بشریت کرده است.از جمله ی این جنایت ها میتوان حمایت آمریکا از رژیم ظالم صدام در زمان گذشته و رژیم غاصب اسرائیل در زمان حال نام برد.

حجت الاسلام حسینی نوه یادآورشد:آمریکا در درون کشور خود نیز از زمان های بسیار دور ظلم های فراوانی در حق سیاه پوستان کرده است و این ظلم ها توسط کشور مدعی (مبارزه با نژادپرستی) همچنان ا دامه دارد.اخیرا اقدام تاسف بار آمریکا در به قتل رساندن یک زن سیاه پوست در مقابل کاخ سفید آن هم در مقابل چشمان فرزند خردسالش، خشم بسیاری از بشردوستان جهان را برانگیخت.

وی در پایان خاطرنشان کرد:این اقدام آمریکاییان، بار دیگر جهان صلح طلب را به این نکته باور داشت که آمریکا در شعار دفاع از حقوق بشر صادق نیست.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی