چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

وقتي متوجه شدم برادران مقتول به سفر رفته‌اند وسوسه شدم تا نيمه‌هاي شب به خانه‌شان بروم و به او تعرض كنم. به همين خاطر سحرگاه از پشت بام وارد خانه مقتول شد

يك كارگر افغاني كه متهم است دختر تنهايي را به قتل رسانده در آخرين بازجويي‌ها گفت به جسد مقتول تعرض كرده است.
images
مجرمان افغان كه بدون داشتن هيچ هويتي وارد كشور مي‌شوند دست به جنايت‌هاي زيادي مي‌زنند. از سرقت و زورگيري گرفته تا قتل و جرائم منافي عفت. بيشتر آنها پس از حادثه محل زندگي‌شان را تغيير داده يا به كشور خود فرار مي‌كنند. از آنجا كه آنها بدون داشتن اوراق هويتي وارد كشور شده‌اند يافتن اين مجرمان مثل پيدا كردن سوزن در كاهدان است. متهمي كه به تازگي مرتكب قتل دختر بيگناهي شده و نخستين گزارش آن هم هفتم مهر در صفحه حوادث به چاپ رسيد، نمونه‌اي از اين خروار است.
به گزارش خبرنگار ما، اين حادثه صبح روز دوشنبه 25 شهريور ماه به مأموران پليس گزارش شد. بررسي‌هاي اوليه نشان داد دختر جوان كه سيم برقي هم دورگردنش بود با ضربه‌اي به گردنش به كام مرگ رفته بود. لحظاتي بعد بود كه قاضي محمدشهرياري بازپرس ويژه قتل از دادسراي امور جنايي به همراه كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حاضر شد. تحقيقات اوليه بازپرس نشان داد مقتول بعد از مرگ مادر و پدرش همراه دو برادرش در اين خانه زندگي مي‌كرد. از طرف ديگر مشخص شد دو برادر وي چند روز قبل از حادثه براي انجام كاري به يكي از شهرهاي جنوبي كشور مي‌روند كه بعد از برگشت به تهران با جسد خواهرشان داخل خانه روبه‌رو مي‌شوند.
مأموران در تجسس‌هاي خود همچنين دريافتند در همسايگي ديوار به ديوار مقتول ساختماني در حال ساخت است كه يكي از كارگران افغاني آن به نام بشير بعد از حادثه به طور ناگهاني ناپديد شده است. بدين ترتيب اين فرضيه قتل دختر جوان به دست پسر افغاني براي بازپرس پرونده قوت گرفت و قاضي شهرياري دستور شناسايي و دستگيري وي را صادر كرد. كارآگاهان در تجسس‌هاي خود فهميدند پسر افغاني بعد از قتل به سمت مرز تايباد رفته تا به افغانستان فرار كند. سرانجام پليس وي را در نقطه صفر مرزي دستگير و به تهران منتقل كرد. متهم در آخرين بازجويي‌ها به قتل دختر جوان با انگيزه تعرض به وي اعتراف كرد. وي گفت: وقتي متوجه شدم برادران مقتول به سفر رفته‌اند وسوسه شدم تا نيمه‌هاي شب به خانه‌شان بروم و به او تعرض كنم. به همين خاطر سحرگاه از پشت بام وارد خانه مقتول شدم. او كه تنها داخل خانه در خواب بود، ناگهان از خواب بيدار شد. مقتول با من درگير شد و سيلي به صورت من زد. خيلي عصباني شدم و او را هل دادم تا اينكه سرش به ديوار خورد و روي زمين افتاد و فوت شد. من هم ابتدا به جسد او تعرض كردم و بعد يك قطعه سيم به دور گردنش انداختم و فشار دادم كه اگر زنده مانده بود فوت شود. بعد هم با قيچي ضربه‌اي به گلويش زدم و فرار كردم. تحقيقات از متهم به دستور قاضي شهرياري ادامه دارد.
lkfu:[,hk

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی