جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | Friday 31 May 2024

فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر فراوانی وتنوع فضاهای مجازی،افزود: برخی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره ای اهداف خاصی را برای ضربه زدن به جامعه و جوانان دنبال می‌کنند

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماهواره یک تهدید جدی برای خانواده‌ها و جوانان است.

 به گزارش انارما ، سردار حسین چناریان پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته کرمان اظهار کرد: نبود دقت و نظارت کافی دراستفاده از اینترنت و ماهواره به شدت دانش آموزان را دچار مشکل می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر فراوانی وتنوع  فضاهای مجازی،افزود: برخی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره ای اهداف خاصی را برای ضربه زدن به جامعه و جوانان دنبال می‌کنند.

سردار چناریان با اشاره به ایجاد پلیس فتا با هدف آموزش و پوشش فضای مجازی تصریح کرد: ۷۰ درصد مسائل ناامنی به سبب نا آگاهی‌ها است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه مسایل امنیت اجتماعی در حوزه جوانان به تهدیدها و آسیب‌های مدرن تبدیل شده است،خاطرنشان کرد:برخی پدیده های زشت که عفت عمومی را تحت تاثیر قرار داده، ناشی از برخی حرکات است که مجرمان را به انجام اعمال خود ترغیب می‌کند.

سردار چناریان اصلی ترین پشتوانه نیروی انتظامی در راه تامین، حفظ و ارتقای امنیت مردم دانست و گفت: همه باید مشارکت همه جانبه با نیروی انتظامی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بابیان اینکه باید آموزش را در سطح جامعه، مدارس و دانشگاه ها جدی گرفت،خاطرنشان کرد:به همین منظور سال گذشته با همکاری آموزش و پرورش استان کرمان بیش از چهار هزار کلاس آگاه سازی برگزار شد.

منبع:بوتيا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی