یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 14 July 2024

انتشار این خبر مشمئز کننده در بین حامیان این فرقه نیز با واکنش های منفی روبرو بوده که رهبران این فرقه با توجیهات غیرعقلانی در حال سرپوش گذاشتن بر آن هستند

بعد از افاضات شاذ مفتی های وهابی در خصوص حلال کردن ازدواج و ارتباط جنسی با محارم اخیراً و در رقابت با این فرقه انحرافی اهل سنت، فرقه ضاله بهائیت که دست پخت دیگر استعمار پیر انگلیس می باشد در اقدامی تامل برانگیز ازدواج با محارم را کلید زده است.

به گزارش انارما، در هفته های اخیر در برخی از محافل بهائیت شیراز با قبح شکنی از اصول اولیه عقل و شرع مقدس ازدواج با محارم این موضوع ترویج و تبلیغ می شود.

در برخی از این جمع ها با تشویق جوانان بهایی به ازدواج با مادر و خواهر خود از آنان خواسته شده که به این مهم بپردازند که به سعادت خواهند رسید! تشویق و معرفی و الگوسازی از کسانی که این عمل را انجام داده اند کار دیگری است که در جهت گسترش این فرهنگ در محافل بهائیون دیده می شود.

 انتشار این خبر مشمئز کننده در بین حامیان این فرقه نیز با واکنش های منفی روبرو بوده که رهبران این فرقه با توجیهات غیرعقلانی در حال سرپوش گذاشتن بر آن هستند.

در ماه های اخیر تکفیری های تروریست در سوریه با توسل به فتاوای مفتی های وهابی عقده های جنسی خود را با توجیهات مذهبی مثل جهاد نکاح و اجر اخروی برآورده می کنند. لازم به ذکر است، فتواهای عجیب تنها محدود به ازدواج جهادی و ازدواج با محارم نمی شود و این افراد با استناد به رای و حکم شیوخ سلفی با اصطلاحات ساختگی نظیر “جهاد لواط” و “جهاد نکاح النفس” فحشا را در سرزمین شام گسترش می دهند.

سالیان متمادی است که استعمار انگلیس با فرقه سازی در میان اهل سنت و شیعیان انحرافات متعددی را وارد کرده است. بهائیت در شیعه و وهابیت در اهل سنت دو میوه تلخ این درخت شوم است. به نظر می رسد سران این فرق با روشن شدن ماهیت و برملا شدن حقیقت تفکرات غلطشان با توسل به گرایشات جنسی درصدد جذب افکار به ویژه جوانان هستند.

منبع:دانا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

مشارکت بالا در انتخابات دشمن را مانوس می‌کند

حجت‌الاسلام علیدادی‌سلیمانی گفت: دشمنان سعی دارند آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و ریشه‌های انقلاب را بزنند مشارکت بالا باعث می‌شود که دشمن همچنان مثل گذشته مایوس باشند ...

یادداشت های خصوصی