دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | Monday 25 September 2023

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا، شعار مورد تائید حضرت امام بود و اگر قرار باشد روزی این شعار حذف شود با نظر حضرت آقا خواهد بود پس بهتر است افراد غیرمرتبط در این حوزه ورود نکنند

نماینده اولین دوره مجلس با بیان اینکه افکار هاشمی در مسیر انقلاب و آرمان‌های مردم نیست، گفت: هاشمی آنقدر از امام خمینی(ره) حرف‌های قابل تامل و غیرقابل باور نقل کرده است که اگر روزی حرف درست خصوصی هم از امام مطرح کرد دیگر کسی باور نخواهد کرد.
ضض

به گزارش انارما، حجت‌الاسلام جعفر شجونی نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی  با اشاره اظهاراتی که هاشمی رفسنجانی به نقل از امام مطرح می‌کند،به فارس گفت: هاشمی باید توضیح دهد که چه‌کاره امام بوده است که امام نظرتان محرمانه و خصوصی‌شان را به ایشان گفته باشد.

وی با بیان اینکه افکار هاشمی رفسنجانی خراب شده و در مسیر انقلاب و آرمان‌های مردم نیست، تاکید کرد: هاشمی آنقدر از امام خمینی(ره) حرف‌های قابل تامل و غیر قابل باور نقل کرده است که اگر روزی حرف درست خصوصی هم از امام مطرح کرد دیگر کسی باور نخواهد کرد.

شجونی با بیان اینکه هاشمی با نقل‌ قول‌های دروغ از امام(ره) اعتبار خود را زیر سؤال برده است، افزود: اظهارات هاشمی هیچ خریداری در جامعه ندارد و بهتر است وی به جایی پرداختن به نقل‌ قول‌های مکرر از امام، فرزندان متخلفش را به تحویل دادگاه بدهد چون مخالفت امام با آقازاده ‌پروری در کشور آشکارا بود.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا، شعار مورد تائید حضرت امام بود و اگر قرار باشد روزی این شعار حذف شود با نظر حضرت آقا خواهد بود پس بهتر است افراد غیرمرتبط در این حوزه ورود نکنند.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی