یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ | Sunday 25 February 2024

شجونی از مواضع مجمع روحانیون مبارز نیز به شدت انتقاد کرد و افزود: اولین فتنه در نظام جمهوری اسلامی را اعضای این مجمع با ایجاد دو دستگی و انشقاق بین روحانیون و ملت و تقسیم آنها به دو دسته چپ و راست رقم زدند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پیشنهاد داد نمایندگان مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های مؤسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) را تحت نظر گرفته و پول‌هایی که به عنوان کمک به این مؤسسه می‌رسد را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
114202670_PhotoA

به گزارش  انارما ، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ، در واکنش به خاطره منتشر شده از سوی سایت هاشمی رفسنجانی مبنی بر موافقت امام خمینی (ره) با حذف شعار «مرگ بر آمریکا» گفت: امام راحل در وصیت‌نامه‌شان تأکید کردند که «آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود مورد تصدیق نیست مگر آنکه صدای من یا خط و امضای من باشد با تصدیق کارشناسان یا در سیمای جمهوری اسلامی گفته باشم» و در نتیجه بیان این خاطرات مطلب نادرستی است که از سوی هاشمی منتشر شده و در این موقع حساس وی با بیان این خاطره به دنبال کمک به آمریکا است.

وی با انتقاد از مواضع دوپهلوی مؤسسه نشر و آثار امام خمینی (ره) اظهار داشت: این مؤسسه به آقای هاشمی وابستگی دارد و به جای آنکه حرف‌های امام را در نظر بگیرد وابسته به رفسنجانی است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز بر همین اساس ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم نمایندگان مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های این مؤسسه را تحت نظر گرفته و پول‌هایی که به عنوان کمک به این مؤسسه می‌رسد را مورد بررسی دقیق قرار دهند.

شجونی از مواضع مجمع روحانیون مبارز نیز به شدت انتقاد کرد و افزود: اولین فتنه در نظام جمهوری اسلامی را اعضای این مجمع با ایجاد دو دستگی و انشقاق بین روحانیون و ملت و تقسیم آنها به دو دسته چپ و راست رقم زدند.

وی در ادامه با بیان اینکه نزدیک بودن به امام به معنی میراث امام (ره) بودن نیست، خاطرنشان کرد: ما به همه یادگاران امام احترام می‌گذاریم اما نه به یادگارانی که بی‌عفت و بی‌حجاب باشند و متأسفانه مسیری از انحراف در نزدیکان و وابستگان امام خمینی (ره) مشاهده می‌شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به قطع سخنان رفسنجانی در کرمانشاه با شعار «مرگ بر آمریکا» متذکر شد: این اقدام پیام روشنی برای هاشمی است و او باید بداند که همه ملت ایران اینگونه هستند.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی