یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 23 June 2024

شجونی از مواضع مجمع روحانیون مبارز نیز به شدت انتقاد کرد و افزود: اولین فتنه در نظام جمهوری اسلامی را اعضای این مجمع با ایجاد دو دستگی و انشقاق بین روحانیون و ملت و تقسیم آنها به دو دسته چپ و راست رقم زدند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پیشنهاد داد نمایندگان مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های مؤسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) را تحت نظر گرفته و پول‌هایی که به عنوان کمک به این مؤسسه می‌رسد را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
114202670_PhotoA

به گزارش  انارما ، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ، در واکنش به خاطره منتشر شده از سوی سایت هاشمی رفسنجانی مبنی بر موافقت امام خمینی (ره) با حذف شعار «مرگ بر آمریکا» گفت: امام راحل در وصیت‌نامه‌شان تأکید کردند که «آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود مورد تصدیق نیست مگر آنکه صدای من یا خط و امضای من باشد با تصدیق کارشناسان یا در سیمای جمهوری اسلامی گفته باشم» و در نتیجه بیان این خاطرات مطلب نادرستی است که از سوی هاشمی منتشر شده و در این موقع حساس وی با بیان این خاطره به دنبال کمک به آمریکا است.

وی با انتقاد از مواضع دوپهلوی مؤسسه نشر و آثار امام خمینی (ره) اظهار داشت: این مؤسسه به آقای هاشمی وابستگی دارد و به جای آنکه حرف‌های امام را در نظر بگیرد وابسته به رفسنجانی است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز بر همین اساس ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم نمایندگان مجلس شورای اسلامی فعالیت‌های این مؤسسه را تحت نظر گرفته و پول‌هایی که به عنوان کمک به این مؤسسه می‌رسد را مورد بررسی دقیق قرار دهند.

شجونی از مواضع مجمع روحانیون مبارز نیز به شدت انتقاد کرد و افزود: اولین فتنه در نظام جمهوری اسلامی را اعضای این مجمع با ایجاد دو دستگی و انشقاق بین روحانیون و ملت و تقسیم آنها به دو دسته چپ و راست رقم زدند.

وی در ادامه با بیان اینکه نزدیک بودن به امام به معنی میراث امام (ره) بودن نیست، خاطرنشان کرد: ما به همه یادگاران امام احترام می‌گذاریم اما نه به یادگارانی که بی‌عفت و بی‌حجاب باشند و متأسفانه مسیری از انحراف در نزدیکان و وابستگان امام خمینی (ره) مشاهده می‌شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به قطع سخنان رفسنجانی در کرمانشاه با شعار «مرگ بر آمریکا» متذکر شد: این اقدام پیام روشنی برای هاشمی است و او باید بداند که همه ملت ایران اینگونه هستند.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

واژگونی خونین بخاطر خواب آلودگی راننده پژو پارس درمحور انار _ یزد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ حسن زمانی رییس مرکز اورژانس انار گفت: ساعت ۵:۱۷ صبح امروز ۲۲ خرداد ماه یک‌مورد واژگونی سواری پژو پارس در ۲۰ کیلومتری محور انار – یزد به مرکز عملیات اورژانس گزارش داد ...

یادداشت های خصوصی