یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 23 June 2024

وی ادامه داد: این موسسه وظیفه دارد هرکجا که اظهارنظری خلاف اندیشه امام(ره) صورت می گیرد، ورود پیدا کند و برای مردم روشنگری نماید

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولیت صیانت از اندیشه های امام(ره) با موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است و این موسسه باید از تحریف اندیشه های امام(ره) جلوگیری کند.

به گزارش انارما، اظهار کرد: مسئولیت صیانت از اندیشه های امام(ره) با موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است.

image16689

 

وی تصریح کرد: مشخص است که نظرات حضرت امام(ره) و کلید ایشان برای پیشرفت عرصه های سیاسی کشور بود، وقتی این نظرات در معرض آسیب های تحریف قرار بگیرد، وظیفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است که ورود پیدا کند.

 

آیت الله عالمی با بیان اینکه از زمان رحلت امام خمینی(ره) بیش از دو دهه می گذرد، افزود: مسئولیت صیانت از اندیشه های امام(ره) با موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است و این موسسه باید از تحریف اندیشه های امام(ره) جلوگیری کند.

 

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) باید برای مردم روشنگری کند

 

وی ادامه داد: این موسسه وظیفه دارد هرکجا که اظهارنظری خلاف اندیشه امام(ره) صورت می گیرد، ورود پیدا کند و برای مردم روشنگری نماید.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: نسبت دادن هر عنوانی به امام راحل(ره) سند می خواهد و وقتی ارائه نشود قابل قبول نیست و از نظر مردم دروغ محسوب می شود.

 

کسانی که به خانواده شهدا توهین می کنند ارزش واقعی جایگاه شهدا را درک نکردند

 

وی با اشاره به برخی اظهارنظرهای موهن نسبت به خانواده های شهدا، تصریح کرد: کسانی که اینگونه مطالب را می گویند بر ارزش واقعی جایگاه شهدا پی نبردند.

آیت الله عالمی تصریح کرد: اگر در اندیشه های امام خمینی(ره) مروری صورت بگیرد می بینیم که خانواده ی شهدا جایگاه عظیمی در نظر امام(ره) داشتند و کسانی توهین به خانواده شهدا می کنند عمق این مطالب را درک نکردند.

 

وی با تأکید بر اینکه خانواده های شهدا سرمایه عزت ملت ما هستند و نباید زیر سوال برود، ابراز کرد: کسانی که جایگاه را زیر سوال می برند، نشانه این است که جایگاه شهدا را درک نکردند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره وظیفه دستگاه قضا، یادآور شد: دستگاه قضا وظیفه دارد از حیثیت امت اسلامی دفاع کند و اگر به جایی برسد که نیاز به اقدام عملی دستگاه قضا باشد، قطعا واکنشی از سوی آنها صورت خواهد گرفت.

منبع:دانا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

واژگونی خونین بخاطر خواب آلودگی راننده پژو پارس درمحور انار _ یزد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ حسن زمانی رییس مرکز اورژانس انار گفت: ساعت ۵:۱۷ صبح امروز ۲۲ خرداد ماه یک‌مورد واژگونی سواری پژو پارس در ۲۰ کیلومتری محور انار – یزد به مرکز عملیات اورژانس گزارش داد ...

یادداشت های خصوصی