سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

براستی این دانش آموزان فرهیخته که هرساله افتخارات بزرگی را از نظر درسی درشهرستان و استان کسب کرده اند حقشان درس خواندن در کلاس هایی است….

مدرسه ای که درس خواندن در آن به یک رویا تبدیل شد

به گزارش انارما،پیرو درخواست های مکرری که دانش آموزان دبیرستان قدیری انارکی از سایت انارما  در ارتباط با  متوقف شدن روند ساخت وساز ساختمان جدید دبيرستان قدیری اناركي داشتند ،خبرنگار ما با حضور در مدرسه از نزدیک در جریان این موضوع قرارگرفت.

2

آغاز بکار پروژه ی ساخت دبیرستان قدیری انارکی درپشت دبیرستان کنونی از اول مهرماه سال90بود،خیلی از دانش آموزان دل خود را به این خوش کرده بودند که در سال تحصیلی 90-91درمدرسه ی جدید درس خواهند خواند اما با اینکه تا مهر91هم ساختمان مدرسه تکمیل نشد بازهم پیشرفت کار رضایت بخش بود، تا اینکه تقریبا از دی ماه سال91روند ساخت وساز به کلی متوقف شد تا حالا که مهر92 راپشت سرمی گذاریم.دانش آموزان دبیرستان قدیری اناركي سال تحصيلي جديد را هم نا امیدانه از درس خواندن در مدرسه ی جدید،درساختمان تاریخی مدرسه ی کنونی آغاز کردند.

4 3 

براستی این دانش آموزان فرهیخته که هرساله افتخارات بزرگی را از نظر درسی درشهرستان و استان کسب کرده اند حقشان درس خواندن در کلاس هایی است که روز های گرمش همچون صحرای سوزان  و روزهای سردش همچون سیبری است؟(انارما در روزهای آینده،بامسئولین این امر مصاحبه خواهد کرد)

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی