سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

خدمتی دیگر از وهابیت در راستای صنعت فتوا: نوشتن این عبارت برای زنان حرام است! أبوالبراء در توجیح این فتوا می افزاید: استفاده از عبارت”هههههه” بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد! به گزارش  انارما، چندی است که بازار صدور فتاوای مضحک از سوی علمای فرقه وهابیت به شدت داغ […]

خدمتی دیگر از وهابیت در راستای صنعت فتوا:

نوشتن این عبارت برای زنان حرام است!

أبوالبراء در توجیح این فتوا می افزاید: استفاده از عبارت”هههههه” بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد!

به گزارش  انارما، چندی است که بازار صدور فتاوای مضحک از سوی علمای فرقه وهابیت به شدت داغ شده است و هرکدام برای اینکه شهرت بیشتری کسب کنند٬ فتوای مضحک تری صادر می‎کنند.
أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی تویتر با نام “علامه أبوالبراء” معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

این مفتی وهابی در جدیدترین و مضحک ترین فتاوای خود٬ نوشتن “هههههه” از سوی بانوان را حرام اعلام کرده است.

وی که عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی است در صفحه شخصی تویتر خود آورده است: نوشتن عبارت “هههههه” از سوی بانوان برای دلالت بر خندیدن حرام است.

أبوالبراء در توجیح این فتوا می افزاید: استفاده از این عبارت بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد!

بخش مضحک تر ماجرا آنجا است که وی آورده است: در صورتیکه از “هـ” بیشتری استفاده شود٬ شدت حرام بودن آن افزایش می‎یابد!

عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی برای جلوگیری از این فعل حرام(!) چاره ای اندیشیده و ادامه داده است: بهتر است که زنان به جای عبارت “هههههه” از عبارت “خنده عفیفانه” استفاده کنند!

پیش‎تر نیز  أبوالبراء در فتوایی درمورد “استفاده زن از کولر در غیاب همسر” گفته بود: روشن كردن كولر براي زن، در غياب شوهر حرام است. وقتي زني در غياب همسر خود كولر خانه را روشن كند، ممكن است همسايه متوجه شود كه زن در منزل است و به همين سبب مرتكب زنا و فحشا شود.

منبع:فرهنگ

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی