یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 23 June 2024

امام جمعه بیرجند در مراسم معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی با اشاره به نام استاندار جدید گفت:«نام ایشان را باید با وضو بگوییم.» به گزارش انارما ، مراسمی که حاشیه های آن خیلی پررنگ تر از متن بود. از کشتن شتر جلوی وزیر تا توصیف عجیب درباره نام استاندار جدید . مراسم تودیع و معارفه […]

امام جمعه بیرجند در مراسم معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی با اشاره به نام استاندار جدید گفت:«نام ایشان را باید با وضو بگوییم.»

به گزارش انارما ، مراسمی که حاشیه های آن خیلی پررنگ تر از متن بود. از کشتن شتر جلوی وزیر تا توصیف عجیب درباره نام استاندار جدید . مراسم تودیع و معارفه استانداران جدید و قدیم خراسان جنوبی، دیروز دوشنبه در بیرجند برگرار شد.

گزیده ای از حاشیه های این مراسم را بخوانید:

حضور پرشمار مسئولان استانی و شهری در مراسم امروز تقریبا استان را به حالت نیمه تعطیل درآورده بود.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بدو ورود خود به گلزار شهدای بیرجند رفت و در ورودی مزار شهدای بیرجند شتری پیش پای آقای وزیر به میمنت ورود ایشان و معرفی استاندار خراسان جنوبی ذبح شد.

قائم مقام ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درباره«وجه الله خدمتگزار» استاندار جدید خراسان جنوبی گفت:«ایشان ان اشالله مانند نامش خدمتگزار خواهد بود. «وجه الله خدمتگزار» هم وجه الله است و هم خدمتگزار و باید از این پس نام ایشان را هم با وضو بگوییم.»

«قهرمان رشید» استاندار پیشین در بخشی از سخنان خود گفت: «علی رغم اینکه مورد بی مهری های فراوان قرار گرفتیم اما رکورد خدمت رسانی را شکستیم و 157 سفر به شهرستانهای استان برای حل مشکلات مردم داشتیم.»

در میان صحبت های رشید اعلام شد وقت وی به اتمام رسیده و وی گفت: «دوستان شش دقیقه دیگر هم ما را تحمل کنند.»

رشید از مردم خراسان جنوبی طلب حلالیت کرد و افزود: «نا گفتنی هایی ماند که در یک یا دوهفته آینده در سایت شخصی خود منتشر خواهم کرد و آدرس سایت را به دوستان خواهم داد.»

اشتباه وزیر کشور در بخشی از سخنانش با واکنش حاضران مواجه شد. وقتی «رحمانی فضلی» درباره ویژگیهای استاندار جدید صحبت می کرد گفت:« آقای خدمتگزار همکلاسی و رفیق دوران انقلاب و مبارزات من بوده است، وجه الله خدمتگزار تمام احوالات یک «فرماندار» خوب را دارد.» رحمانی فضلی وقتی واکنش حاضران به اشتباهش را دید، گفت:«باید دقت بیشتری داشته باشم حواس ها همه جمع است.»

مراسم تودیع و معارفه امروز مانند تمام مراسم های تودیع و معارفه خالی از هدایا و دسته گلها نبود اما تنها هدیه ای که بر روی سن به رشید استاندار پیشین خراسان جنوبی  داده شد لوح تقدیر بود که اربابی مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی به وی اعطا کرد.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

واژگونی خونین بخاطر خواب آلودگی راننده پژو پارس درمحور انار _ یزد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ حسن زمانی رییس مرکز اورژانس انار گفت: ساعت ۵:۱۷ صبح امروز ۲۲ خرداد ماه یک‌مورد واژگونی سواری پژو پارس در ۲۰ کیلومتری محور انار – یزد به مرکز عملیات اورژانس گزارش داد ...

یادداشت های خصوصی