چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 12 June 2024

دبیر همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی گفت: دبیرخانه دائمی همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی باید راه‌اندازی شود تا این حرکت ادامه یابد.     به گزارش انارما؛  عباسعلی رستمی‌نسب در آیین پایانی همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی در محل تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر اظهار داشت: […]

دبیر همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی گفت: دبیرخانه دائمی همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی باید راه‌اندازی شود تا این حرکت ادامه یابد.

سبک زندگی

 

 

به گزارش انارما؛  عباسعلی رستمی‌نسب در آیین پایانی همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی در محل تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر اظهار داشت: یک سال در زمینه همایش سبک زندگی کار شد.

وی بیان کرد: طی یک سال تمام استادان ما درگیر همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی بودند و تلاش کردند.

دبیر همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی از راه‌اندازی هفت گروه تخصصی این همایش خبر داد و ابراز داشت: هر گروه دارای ۱۰ تا ۱۲ عضو هیئت علمی بود.

رستمی‌نسب با اشاره به پذیرش ۱۸۸ مقاله در همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی عنوان کرد: ۴۴ مقاله طی دو روز در همایش سبک زندگی در قالب سخنرانی ارائه شد.

وی با بیان اینکه ۲۱ نفر در همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی برگزیده شده‌اند، خاطرنشان کرد: برگزیدگان امروز معرفی می‌شوند.

رستمی‌نسب با بیان اینکه ۵۰ درصد ارائه‌کنندگان مقاله به همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی از نسل جوان هستند، افزود: این نسل دغدغه‌ای که رهبری مطرح کردند را در درون خود دارند و وارد مرحله کار شده‌اند.

وی گفت: به عنوان فردی که سال‌های طولانی در حوزه آموزش کار کرده‌ام و تحقیق و پژوهش انجام داده‌ام، اگر مسئولان به این نکات و سخنان جوانان توجه کنند و به آنها امید دهند، این جوانان آینده نظام را به دست می‌گیرند و بهتر از ما کار را پیش می‌برند.

دبیر همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی با اشاره به اینکه چکیده مقالات را مطالعه و بعضی را داوری کرده است، اذعان داشت: نگارندگان مقالات مذکور، دلسوزان و نخبگان نظام هستند و اگر مشکلی برای کشور پیش آید، همین افراد در صحنه حضور دارند.

رستمی‌نسب خواستار ادامه برگزاری همایش ملی سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اسلامی شد و ابراز داشت: دبیرخانه دائمی این همایش باید راه‌اندازی شود.

 

منبع: فارس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی