سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ | Tuesday 28 June 2022

ین خسارات درمحلات حاشیه شهر بخصوص محله حسین آباد که جمعیت بسیار زیادی از شهروندان را در خود جای داده بیش از جاهای دیگر مشهود بود

بارندگی های سیل آسای جیرفت مردم ، مسئولین ستاد بحران و حوادث غیر مترقبه جیرفت را غافلگیر کرد.

به گزارش انارما:این بارندگی که همراه با طوفان شدید باعث آب گرفتگی و جاری شدن سیل در معابر و افتادن درختان و تیرهای برق در شهرستان جیرفت شد.

این خسارات درمحلات حاشیه شهر بخصوص محله حسین آباد که جمعیت بسیار زیادی از شهروندان را در خود جای داده بیش از جاهای دیگر مشهود بود  و سیل طغیانگر به دلیل نبود سیل بند بیشترین خسارات را وارد کرده است که هنوز از میزان خسارات آن اطلاعی در دست نیست .

 

به گزارش خبرنگار ما همچنین ساعت ۲۰ روز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه در روستای هوکرد از توابع بخش مرکزی فردی به هویت موسی محبی ۴۵ ساله بر اثر رعد و برق و صاعقه فوت نموده است و مسیر مواصلاتی دهستان اسفندقه به جیرفت نیز به دلیل طغیان سیل مسدود شده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که سازمان هواشناسی از چند روز قبل نسبت به بروز سیل در شهرهای جنوب استان تذکر داده بود و جا داشت مسئولین شهرستان بخصوص اعضاء ستاد بحران و حوادث غیر مترقبه اقدامات پیشگیری از حوادث را در این مناطق انجام می دادند  .

سیل جیرفت 1

سیل جیرفت 2

سیل جیرفت 4

سیل جیرفت 3

سیل جیرفت 5

سیل جیرفت 6

سیل جیرفت 21

سیل جیرفت 22

سیل جیرفت 7

سیل جیرفت 8

سیل جیرفت 9

سیل جیرفت 17

سیل جیرفت 19

سیل جیرفت 10

سیل جیرفت 11

سیل جیرفت 12

سیل جیرفت 13

سیل جیرفت 14

سیل جیرفت 18

سیل جیرفت 15

سیل جیرفت 20

سیل جیرفت 16

 

 منبع: دقیانوس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی