چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

در ادامه مدیر کل امور شهری و شوراها در استان کرمان به بحث حمایت و اهمیت جامعه پرداخت وهمکاری تمام جامعه را برای آبادانی شهر خواستار شد

به گزارش انار ما،ظهردیروز92/8/5با حضورامام جمعه،فرماندار و مسئولین شهرستان انار و مدیر کل امور شهری وشوراهای استان کرمان مراسم تودیع و معارفه شهردارانار انجام گردید.

2

دراین جلسه ابتدا آقاي علی قدیری ریاست شورای شهر انار از تلاش شهرداران دوره ی سوم شورای شهر انار تقدیر و تشکر کرد و برای آقای رحیمی که یک جوان اما باتجربه است آرزوی موفقیت نمود و عنوان کرد که شورا،پشتوانه ای برای ایشان خواهد بود واز هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

3

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه ی این جلسه به بحث فرهنگ دینی پرداخت وگفت:در فرهنگ دینی مابحث ریاست مطرح نیست بلکه خدمت مهم است وایشان ادامه دادند که افتخار میکنیم که در نظامی زندگی میکنیم که پاک ترین نظام های دنیاست.

فرماندار انار در این جلسه به بحث مدیریت شهری پرداخت و مواردی را برشمرد.

4

در ادامه مدیر کل امور شهری و شوراها در استان کرمان به بحث حمایت و اهمیت جامعه پرداخت وهمکاری تمام جامعه را برای آبادانی شهر خواستار شد.مهندس شایق  در پایان خواستار اولویت اول اصلاح ساختاری در امامزاده محمدصالح(ع) شد و با اشاره به کار مهم در کمیسیون ماده ی 100 عنوان کرد باید از تخلفات ساخت وساز جلوگیری شود.

5

درادامه مهندس جلالیان صحبت هایی را در زمینه ی بدهی های شهرداری بیان کرد و درپایان ضمن آرزوی موفقیت برای آقای رحیمی گفت:تمام توان خود را برای کمک به آقای رحیمی بکار خواهم گرفت.

00

ودر پایان مهندس رحیمی شهردار انار ضمن تقدیر از حسن اعتماد شورا نسبت به انتخاب وی بعنوان شهردار مطالبی را درخصوص چالش های پیش رو شهرداری انار بیان کرد.وی درپایان صحبت هایش به اصلاح ساختار شهرداری انار اشاره کرد و آرزو کرد در خدمت به خلق  در نزد خداوند سرافراز باشیم.

این مراسم با اهدای حکم آقای رحیمی و تقدیر از شهردار سابق و اعضای شورای شهر انار به پایان رسید.

9 7 6 1

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی