دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ | Monday 27 March 2023

این مقام قضایی خاطرشان کرد : قاتل با ابراز ندامت از این عمل انجام شده ، ریشه تمامی مشکلات خود را مصرف مواد مخدر روانگردان و گرفتار شدن در دام اعتیاد می داند

یک قاچاقچی ماده مخدر شیشه را از تهران و کرج خریداری و به آسانی به کرمان حمل می کرده است.

images

به گزارش انارما، حمید اسحاقی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت : باید این خلأ مرتفع شود که در حال حاضر مواد مخدر صنعتی از تهران و کرج به شهرهای شرقی به راحتی و بدون هیچ مانع و محدودیتی انجام می پذیرد.

اسحاقی با اشاره به شروع محاکمه قاتلی که بر اثر استعمال مواد روانگردان ( شیشه ) مرتکب سه فقره قتل عمد شده بود  افزود : این قاتل تحت تأثیر مواد روانگردان اعضای یک خانواده را به قتل رسانده بود که پس از ماهها فرار سرانجام دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد .

وی با بیان اینکه قاتل برای مقتول از شهراهای مرکزی شیشه تهیه می کرده اظهار داشت: خانواده مقتول نیزدر زمینه توزیع مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه  فعالیت زیادی داشته و براساس اعترافات ، متهم  شیشه را از تهران و کرج خریداری و به آسانی به کرمان حمل می کرده است.

این مقام قضایی خاطرشان کرد : قاتل با ابراز ندامت از این عمل انجام شده ، ریشه تمامی مشکلات خود را مصرف مواد مخدر روانگردان و گرفتار شدن در دام اعتیاد می داند.

بازپرس شعبه سوم دادسرای کرمان با اشاره به تأهل و فرزند داشتن قاتل بیان داشت : اعتیاد و علی الخصوص مصرف مواد روانگردان توسط این قاتل علاوه بر ساقط کردن زندگی ۳ نفر دیگر ، زندگی و آینده همسر و فرزندان خودش را نیز در هاله ای از ابهام فرو برده است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی