جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ | Friday 2 June 2023

این متهم فتنه سال ۸۸ در جمع دوم خردادی ها عنوان کرد: اگر ما رفتار امام علی (علیه السلام) با مخالفان را ببینیم، می توانیم بفهمیم علی کیست؟

این فعال دوم خردادی همچنین از حمایت های بی شائبه رژیم صهیونیستی و آمریکا از گروه از گروه خود در فتنه 88 و 78 سخنی به میان نیاورد و نگفت که چرا سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها از آشوب آفرینی او و قبیله فتنه حمایت می کردند؟

به گزارش انارما، حسین مرعشی متهم فتنه عصر دیروز (یکشنبه ۵آبان) در یک گردهمایی سیاسی اصحاب دوم خردادی ابراز داشت: دو گروه امروز با سیاست های دولت مخالفت می کنند.

وی با بیان اینکه نتانیاهو و صهیونیستها مخالف اول سیاستهای روحانی هستند، اظهار داشت: گروه دوم جمعی از دوستان هستند که نه با ابزارهای منطقی و بیان دلسوزانه بلکه با جسارت و توهین این سیاستها را به چالش می کشند.

مرعشی

این متهم فتنه سال ۸۸ در جمع دوم خردادی ها عنوان کرد: اگر ما رفتار امام علی (علیه السلام) با مخالفان را ببینیم، می توانیم بفهمیم علی کیست؟

البته وی این را گفت اما نگفت که خود او و اصحاب فتنه با علی زمان چه کردند؟ مرعشی نگفت که چرا آنها بر علیه حکومت علوی جمهوری اسلامی لشکرکشی خیابانی به راه انداختند و جوانان این مملکت را به خاک و خون کشیدند؟

این فعال دوم خردادی همچنین از حمایت های بی شائبه رژیم صهیونیستی و آمریکا از گروه خود در فتنه ۸۸ و ۷۸ سخنی به میان نیاورد و نگفت که چرا سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها از آشوب آفرینی او و قبیله فتنه حمایت می کردند؟

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی