پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ | Thursday 30 June 2022

این متهم فتنه سال ۸۸ در جمع دوم خردادی ها عنوان کرد: اگر ما رفتار امام علی (علیه السلام) با مخالفان را ببینیم، می توانیم بفهمیم علی کیست؟

این فعال دوم خردادی همچنین از حمایت های بی شائبه رژیم صهیونیستی و آمریکا از گروه از گروه خود در فتنه 88 و 78 سخنی به میان نیاورد و نگفت که چرا سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها از آشوب آفرینی او و قبیله فتنه حمایت می کردند؟

به گزارش انارما، حسین مرعشی متهم فتنه عصر دیروز (یکشنبه ۵آبان) در یک گردهمایی سیاسی اصحاب دوم خردادی ابراز داشت: دو گروه امروز با سیاست های دولت مخالفت می کنند.

وی با بیان اینکه نتانیاهو و صهیونیستها مخالف اول سیاستهای روحانی هستند، اظهار داشت: گروه دوم جمعی از دوستان هستند که نه با ابزارهای منطقی و بیان دلسوزانه بلکه با جسارت و توهین این سیاستها را به چالش می کشند.

مرعشی

این متهم فتنه سال ۸۸ در جمع دوم خردادی ها عنوان کرد: اگر ما رفتار امام علی (علیه السلام) با مخالفان را ببینیم، می توانیم بفهمیم علی کیست؟

البته وی این را گفت اما نگفت که خود او و اصحاب فتنه با علی زمان چه کردند؟ مرعشی نگفت که چرا آنها بر علیه حکومت علوی جمهوری اسلامی لشکرکشی خیابانی به راه انداختند و جوانان این مملکت را به خاک و خون کشیدند؟

این فعال دوم خردادی همچنین از حمایت های بی شائبه رژیم صهیونیستی و آمریکا از گروه خود در فتنه ۸۸ و ۷۸ سخنی به میان نیاورد و نگفت که چرا سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها از آشوب آفرینی او و قبیله فتنه حمایت می کردند؟

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی