سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

با اشاره به در پیش بودن روز 13 آبان و حاشیه‌هایی که امسال در مورد استکبارستیزی به وجود آمده است، گفت: ما مسلمان هستیم و در قرآن بارها کفر به طاغوت قبل از ایمان به خدا مطرح شده است”فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ” و امام راحل آمد و طاغوت‌شکنی را به ما یاد داد

13920122144236862370653

به گزارش انارما، آیت‌الله کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران در حاشیه مراسم ختم همسر آیت‌الله حائری شیرازی که عصر امروز در مسجد نور تهران برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن روز 13 آبان و حاشیه‌هایی که امسال در مورد استکبارستیزی به وجود آمده است، گفت: ما مسلمان هستیم و در قرآن بارها کفر به طاغوت قبل از ایمان به خدا مطرح شده است”فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ” و امام راحل آمد و طاغوت‌شکنی را به ما یاد داد.
وی ادامه داد: ملت ما بت‌شکن است و بت بزرگ زمان ما آمریکاست. نه طاغوت بودنش از بین رفته و نه بت بودنش تغییر کرده است. امام راحل بحمدالله بت‌شکنی را برای جامعه تبدیل به فرهنگ کرد و ملت ایران با غیرت و حافظه و هوشی که دارند جنایت‌ها و خیانت‌های آمریکا را فراموش نمی‌کنند و این غیرت به مردم اجازه نمی‌دهد که در 13 آبان در خانه‌های خود بنشینند و انشاءالله پرشورتر از سال‌های قبل به میدان می‌آیند و طنین”مرگ بر آمریکا” امسال پرآوازه‌تر از تمام سال‌ها خواهد بود.
امام جمعه موقت تهران درباره در پیش بودن دور دوم مذاکرات ژنو، خاطرنشان کرد: به هر حال اینها دشمن هستند و مقام معظم رهبری دست آقایان را باز گذاشته است که حجت را بر دنیا تمام کنند و الا مواضع اینها روشن است و بنا ندارند ما را به عنوان یک کشور اسلامی مستقل ببینند و مشکل آنها هسته‌ای نیست. بلکه مشکل آنها جمهوریت و اسلامیت ماست و آنها با جمهوریت و اسلامیت تضاد ذاتی دارند و تا بتوانند بنا دارند که به ما ضربه بزنند. روش‌های ما نیز باید به‌گونه‌ای باشد که آنها بهانه‌ای نداشته‌ باشند و ما اتمام حجت‌ می‌کنیم تا ببینیم در آخر چه می‌شود.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی