شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 November 2020

زمان برگزاری این نماشگاه از27آبان تا14آذرماه خواهد بود و محل برگزاری آن در سالن شهدای کوفه مدرسه ی شهید گنجی خواهد بود

به گزارش انارما،آقای صادقیان رئیس  ادره ي کتابخانه های عمومی شهرستان انار درمصاحبه با خبرنگار ما ضمن اشاره به اینکه هفته ی کتاب بعنوان بزرگترین رویداد فرهنگی در سطح کشوراست. گفت:امسال هم  از25 آبان لغایت2آذر بعنوان هفته ی کتاب اعلام شده است.اداره ی کتابخانه های عمومی شهرستان انار هم طی جلسه ای که 92/7/27داشت برنامه هایی را برای هفته ی کتاب پیش بینی کرد.

ketab

وی در ارتباط با کلیات برنامه های هفته ی کتاب افزود،ما در روز اول، هفته ی کتاب، نواختن زنگ مطالعه را در یکی از مدارس سطح شهرستان داريم. و در طي اين هفته، مراسم تجليل از كتابداران،خيرين كتابخانه ساز،كتابخوانان نمونه ي شهرستان،حافظان و قاريان قران عضو كتابخانه،تقدير از مسن ترين و جوانترين عضو كتابخانه،تقدير از خانواده هاي نمونه كتابخوان و تجليل از موئلفان و نويسندگان شهرستان،بازديد مدارس از كتابخانه و همچنین دیدار با خانواده ی شهدا و همچنین تجدید پیمان با آرمانهای شهدای گرانقدر باحضور پرسنل اداره خواهیم داشت.

صادقیان درادامه بیان کرد:مهم ترین برنامه  و رویداد فرهنگی برای هفته ی کتاب در سطح شهرستان برپایی نمایشگاه کتاب در سطح شهرستان است که این برنامه با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاداسلامی و آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.زمان برگزاری این نماشگاه از27آبان تا14آذرماه خواهد بود و محل برگزاری آن در سالن شهدای کوفه مدرسه ی شهید گنجی خواهد بود.

ایشان در خصوص جزئیات نمایشگاه کتاب عنوان کرد: بالغ بر4هزارعنوان کتاب در موضوعات مختلف عرضه خواهد شد و غرفه هایی همچون غذاهای سنتی وصنایع دستی شهرستان  و همچنین برنامه های هنری دیگری که توسط گروه دلبران که وابسته به اداره ای فرهنگ و ارشاد اسلامی است که تناسب دارد با ایام محرم در این نمایشگاه خواهیم داشت. و به امید خدای متعال نمایشگاه کتابی متفاوت و جذاب تر نسبت به سالهای قبل،امسال خواهیم باشیم.

وی درخصوص دیگر برنامه های هفته ی کتاب به عضو گیری رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان اشاره کرد وتصریح کرد،افراد میتوانند با در دست داشتن مدارک لازم بطور رایگان به عضویت درآیند و همچنین دیگر برنامه ی اداره در هفته ی کتاب دیدار پرسنل اداره با دکتر آذین(نماینده ی مردم انار ورفسنجان در مجلس شورای اسلامی) است و همچنین همزمان با ایام محرم برنامه ی سوگواری عاشوارایی را در کتابحانه ی شهید باهنر خواهیم داشت.

آقای صادقیان در پایان از همشهریان خواست تا بعنوان یک کار پسندیده کتاب هایی که در منزل دارند استفاده نمیشود در هفته ی کتاب به کتابخانه های عمومی اهدا کنند و همیشه مشوق فرزندانشان درامر کتابخوانی بوده و بازدید شایسته ای را از نمایشگاه کتاب داشته باشند

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی