یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | Sunday 28 May 2023

دراین جلسه ضمن اشاره به هدف اصلی قیام امام حسین(ع)که ترویج امر به معروف ونهی از منکر در سطح جامعه بود مصوباتی به هر یک از ادارات مرتبط با این امر محول شد

1

به گزارش انارما،ظهردیروز8آبان ماه جلسه ای با حضور روسای ادارات مربوط وهمچنین فرماندار وامام جمعه ی شهرستان در خصوص احیای امر به معروف و نهی ازمنکر در سطح شهرستان، در محل دفترامام جمعه برگزارشد.

184702_teHSb0FD

دراین جلسه ضمن اشاره به هدف اصلی قیام  امام حسین(ع)که ترویج امر به معروف ونهی از منکر در سطح جامعه بود مصوباتی به هر یک از ادارات مرتبط با این امر محول شد که مهم ترین آنها عبارت اند از:

1-راهکار در خصوص مقابله با ترویج بی حجابی در سطح شهرستان ودانشگاه ها که بیشتر این مسئله از سوی دانشجویان غیر بومی در سطح شهرستان درحال رشد است.

2- جمع آوری ماهواره ها در سطح شهرستان توسط نیروی انتظامی.

3- استفاده حوزه ی علمیه از 15طلبه پیرامون امر به معروف و نهی ازمنکر،.همکاری دادگستری ونیروی انتظامی باحوزه ی علمیه در جهت تحقق این امر.

4-پیگیری نیروی انتظامی بر تخلفاتی که در عروسی های به ویژه تالارها در سطح شهرستان اتفاق افتاده ونظارت بر برگزاری مراسمات در شکل اسلامی .

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی