پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | Thursday 29 February 2024

دراین جلسه ضمن اشاره به هدف اصلی قیام امام حسین(ع)که ترویج امر به معروف ونهی از منکر در سطح جامعه بود مصوباتی به هر یک از ادارات مرتبط با این امر محول شد

1

به گزارش انارما،ظهردیروز8آبان ماه جلسه ای با حضور روسای ادارات مربوط وهمچنین فرماندار وامام جمعه ی شهرستان در خصوص احیای امر به معروف و نهی ازمنکر در سطح شهرستان، در محل دفترامام جمعه برگزارشد.

184702_teHSb0FD

دراین جلسه ضمن اشاره به هدف اصلی قیام  امام حسین(ع)که ترویج امر به معروف ونهی از منکر در سطح جامعه بود مصوباتی به هر یک از ادارات مرتبط با این امر محول شد که مهم ترین آنها عبارت اند از:

1-راهکار در خصوص مقابله با ترویج بی حجابی در سطح شهرستان ودانشگاه ها که بیشتر این مسئله از سوی دانشجویان غیر بومی در سطح شهرستان درحال رشد است.

2- جمع آوری ماهواره ها در سطح شهرستان توسط نیروی انتظامی.

3- استفاده حوزه ی علمیه از 15طلبه پیرامون امر به معروف و نهی ازمنکر،.همکاری دادگستری ونیروی انتظامی باحوزه ی علمیه در جهت تحقق این امر.

4-پیگیری نیروی انتظامی بر تخلفاتی که در عروسی های به ویژه تالارها در سطح شهرستان اتفاق افتاده ونظارت بر برگزاری مراسمات در شکل اسلامی .

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی