یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 23 June 2024

‌امام جمعه رفسنجان گفت: خبرنگاران نسبت به انعکاس‌ برنامه‌های فرهنگی و ارزشی همت و تلاش بیشتری داشته باشند

‌امام جمعه رفسنجان گفت: خبرنگاران نسبت به انعکاس‌ برنامه‌های فرهنگی و ارزشی همت و تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش  انارما، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور شامگاه سه‌شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران، خبرنگاری را با نوعی قیام همراه خواند و اظهار داشت: اگر مجاهدت‌، ایثار و از خود گذشتگی و صرف وقت زیاد در کار این تلاش‌گران نباشد، نمی‌توانند به خوبی کار انجام دهند.

وی افزود: حرفه خبرنگاری بسیار سخت بوده‌ و اطلاع‌رسانی به موقع و در خدمت جامعه و مردم بودن اساس کار خبرنگار است.

رمضانی‌پور بیان داشت: هر میزان کار با سختی همراه باشد، اجر آن نیز بیشتر است، در میدان‌های سخت می‌بینیم که خبرنگاران چگونه شجاعانه برای انعکاس خبر تلاش و به رسالت خود قبل از جانشان فکر می‌کنند و خبرنگاران با بسیجیان، سربازان و پاسداران همگام هستند.

امام جمعه رفسنجان گفت: در نظام جمهوری اسلامی گفتمان‌های ارزشی و انقلابی در ابعاد مختلف سیاسی‌، اجتماعی و فرهنگی همچنین تجمع عبادی سیاسی نماز جمعه بیشتر باید منعکس شود تا مردم بیشتر به سمت اینگونه مسائل ارزشی روی بیاورند.

وی عنوان کرد: نماز عید فطر‌ سال گذشته در شهرستان رفسنجان بیش از 60 هزار نفر شرکت کردند، اما یک عکس هم که ما بتوانیم به دفتر مقام معظم رهبری بفرستیم، وجود نداشت و این نشان می‌دهد که کار باید بیشتر صورت گیرد.

وی ابراز داشت: شایسته است کارهای بزرگ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را خبرنگاران به خوبی به تصویر بکشند و روز عید فطر بیشتر حضور داشته باشند و این تجمع باشکوه و معنوی را به خوبی انعکاس دهند./ج1

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

واژگونی خونین بخاطر خواب آلودگی راننده پژو پارس درمحور انار _ یزد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ حسن زمانی رییس مرکز اورژانس انار گفت: ساعت ۵:۱۷ صبح امروز ۲۲ خرداد ماه یک‌مورد واژگونی سواری پژو پارس در ۲۰ کیلومتری محور انار – یزد به مرکز عملیات اورژانس گزارش داد ...

یادداشت های خصوصی