دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ | Monday 26 February 2024

‌امام جمعه رفسنجان گفت: خبرنگاران نسبت به انعکاس‌ برنامه‌های فرهنگی و ارزشی همت و تلاش بیشتری داشته باشند

‌امام جمعه رفسنجان گفت: خبرنگاران نسبت به انعکاس‌ برنامه‌های فرهنگی و ارزشی همت و تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش  انارما، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور شامگاه سه‌شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران، خبرنگاری را با نوعی قیام همراه خواند و اظهار داشت: اگر مجاهدت‌، ایثار و از خود گذشتگی و صرف وقت زیاد در کار این تلاش‌گران نباشد، نمی‌توانند به خوبی کار انجام دهند.

وی افزود: حرفه خبرنگاری بسیار سخت بوده‌ و اطلاع‌رسانی به موقع و در خدمت جامعه و مردم بودن اساس کار خبرنگار است.

رمضانی‌پور بیان داشت: هر میزان کار با سختی همراه باشد، اجر آن نیز بیشتر است، در میدان‌های سخت می‌بینیم که خبرنگاران چگونه شجاعانه برای انعکاس خبر تلاش و به رسالت خود قبل از جانشان فکر می‌کنند و خبرنگاران با بسیجیان، سربازان و پاسداران همگام هستند.

امام جمعه رفسنجان گفت: در نظام جمهوری اسلامی گفتمان‌های ارزشی و انقلابی در ابعاد مختلف سیاسی‌، اجتماعی و فرهنگی همچنین تجمع عبادی سیاسی نماز جمعه بیشتر باید منعکس شود تا مردم بیشتر به سمت اینگونه مسائل ارزشی روی بیاورند.

وی عنوان کرد: نماز عید فطر‌ سال گذشته در شهرستان رفسنجان بیش از 60 هزار نفر شرکت کردند، اما یک عکس هم که ما بتوانیم به دفتر مقام معظم رهبری بفرستیم، وجود نداشت و این نشان می‌دهد که کار باید بیشتر صورت گیرد.

وی ابراز داشت: شایسته است کارهای بزرگ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را خبرنگاران به خوبی به تصویر بکشند و روز عید فطر بیشتر حضور داشته باشند و این تجمع باشکوه و معنوی را به خوبی انعکاس دهند./ج1

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی