سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

متهم پس از انتقال به پلیس فتا با اظهارات ضد و نقیض مدعی شد به اشتباه دستگیر شده است، اما پس از مواجهه حضوری با شاکی معلوم شد آنها با هم دوست بوده و مدتی است بنابه دلایلی با هم اختلاف پیدا کرده اند

دختر هجده ساله که برای انتقام از دوستش، تصاویر خصوصی و شماره تماس او را در سایت‌های غیراخلاقی، همسریابی و دوست‌یابی درج کرده و او را به دردسر انداخته بود، از سوی پلیس فتای استان خراسان‌رضوی دستگیر شد.

به گزارش  انارما، سرهنگ محسن عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ما گفت: هفته گذشته دختر جوانی پس از حضور در پلیس فتا با ارائه شکایتی عنوان کرد، فردی عکس های خصوصی و مشخصات او را در سایت های دوست یابی و همسریابی قرار داده و با راه اندازی چند سایت غیراخلاقی، مشخصات وی را در آنجا درج کرده و با این کار آبروی او و خانواده اش را به خطر انداخته است.

وی افزود: با تشکیل پرونده، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری این مزاحم اینترنتی آغاز شد تا این که دو روز پیش ماموران فتا ردپای مجرم اینترنتی را که یک دختر هجده ساله بود، در یکی از محله های مشهد شناسایی و او را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی یادآور شد: متهم پس از انتقال به پلیس فتا با اظهارات ضد و نقیض مدعی شد به اشتباه دستگیر شده است، اما پس از مواجهه حضوری با شاکی معلوم شد آنها با هم دوست بوده و مدتی است بنابه دلایلی با هم اختلاف پیدا کرده اند.

اعتراف دختر جوان

عرفانی خاطرنشان کرد: به این ترتیب متهم به جرمش اعتراف و عنوان کرد، من و شاکی با هم دوست بودیم تا این که میان ما اختلاف هایی به وجود آمد و دوستی مان به دشمنی بدل شد. من هم برای انتقامگیری، با راه اندازی سایت های غیراخلاقی به نام دوست سابقم و قرار دادن تصاویر و مشخصات وی در سایت های همسریابی و دوست یابی، او را به دردسر انداختم.

بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع:جام جم

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی