دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ | Monday 26 February 2024

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به وضعیت نامعلوم 2 باشگاه پرسپوليس و استقلال عنوان کرد : معلوم نیست وضعیت نهایی این دو باشگاه به چه صورت است متاسفانه نه دولتی هستند و نه خصوصی

محمد رویانیان به انارما، در خصوص بازی تیمش مقابل تیم ایتالیایی (میلان) گفت: بازی با میلان در دستور کار ما قرار دارد و اين بازي روز هفتم آذر در ورزشکار آزادی برگزار خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران افزود: در ابتدا قرار بر این بوده تیم هامبورگ را به آزادی دعوت کنيم اما با مشورت کردن با مهدوی کیا به این نتیجه رسیدیم که با  مسئولان هامبورگ وارد مذاکره نشویم و تیم میلان را به این بازی دعوت کنیم و قرار است ستارگان میلان به کشورمان بیایند.

وی در خصوص مشکلات پیش روی حضور ستارگان میلان اظهار داشت: با “قلعه نويی” سرمربي تيم فوتبال استقلال مشورت کردیم، با رئیس سازمان لیگ هم رایزنی صورت گرفت که با توجه به ملی بودن اين رويداد، برنامه طوري تنظيم شود که با ورزشگاه آزادی مشکلی نداشته باشیم، چون 2 روز متوالی بازی در آزادی ممکن نیست اما هر دوی آقایان موافقت کردند. سرمربی استقلال عنوان کرد که اگر به بازیهای تیم لطمه ای وارد نشود، همچنين سازمان لیگ هم موافق انجام بازی باشد، ما مشکلي نداريم.

رویانیان ادامه داد: قرار است در هفتم آذر و اگر رخدادی صورت نگیرد دیدار پرسپولیس با ستارگان میلان برگزار شود.

وی اظهار داشت: قرار است در این بازی دوستانه بازیکنان شاخصی هم چون مهدوی کیا، کریم باقری و وحید هاشمیان حضور داشته باشند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص بازی جمعه جام حذفی بين تيم هاي پرسپوليس و الوند همدان بيان داشت: اين تیم همدانی تیم خوبی است و قطعا بازی فردا سخت خواهد بود. ولی تیم ما با آمادگی کامل برابر تیم الوند در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت.

رويانيان درباره جريان استعفاي خود گفت: هنوز استعفایم را پس نگرفته ام، اصلا حالم خوب نیست و احساس می کنم خسته ام و انصافاً کار سخت است. من استعفایم را هنوز هم پس نگرفته ام. ” اکبری” رئیس هیئت مدیره نیز به من اعلام کرده که فعلاً پیگیر قضیه استعفا نباشم تا زمانی که وزیر ورزش تعیین می شود چون اصلاً به نفع باشگاه نیست و بدانید که از هدفم که استعفا هست کوتاه نخواهم آمد.

وي تاکید کرد: دلیل استعفایم این است که شرایط سخت و طاقت فرساست. هماهنگی در بین دستگاه ها با پرسپولیس نیست تمامی پروژه های باشگاه متوقف و راکد شده و این شرایط غیر قابل تحمل خواهد بود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص سختی کار مدیر عامل بودن یک باشگاه عنوان داشت: من سال های متمادی در قسمت های مختلف این نظام خدمت کرده ام اما به هیچ وجه به این اندازه که در پرسپولیس بودم سخت و طاقت فرسا نبوده احساس می کنم خیلی پیر شده ام و رمقی برای ادامه کار برايم نمانده است.

وی ادامه داد : کار باشگاه داری از کار در وزارت خانه سخت تر است و دلیل آن کاملاً‌ معلوم و واضح است برای این که هماهنگ نیستند و حق و حقوق باشگاه رعایت نمی شود از لحاظ اقتصادی نیز اوضاع آن نامعلوم است. همکاری و هماهنگی بین مسئولان دیده نمی شود، و این طور باشگاه در بلاتکلیفی به سر می برد متاسفانه باید اعلام کنم اکثر پروژه های باشگاه پرسپولیس راکد شده و این برای من که یک مدیر هستم نگران کننده است.

رویانیان در خصوص مصاحبه های خود گفت: اگر صحبت کنم به شکلی مورد انتقاد قرار خواهم گرفت و اگر صحبت نکنم حاشیه درست می شود ولی باید سعی کنم طوری مصاحبه کنم که آرامش 30 میلیون هوادار را به دنبال داشته باشد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به وضعیت نامعلوم 2 باشگاه پرسپوليس و استقلال عنوان کرد : معلوم نیست وضعیت نهایی این دو باشگاه به چه صورت است متاسفانه نه دولتی هستند و نه خصوصی. اگر دولتی باشد باید ازحمایت دولت بهره مند شود و اگر خصوصی باشد افراد سرمایه گذار جذب باشگاه شوند که این چنین نیست به هیچ وجه در آمد باشگاه معلوم نیست و وضعیت مالکیت باشگاه نامعلوم بوده و این قضیه برایم رنج آور است .

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم تیم فوتبال پرسپولیس وضعیت مشخصی داشته باشد و این مسائل به وجود آمده در تیم نیز ختم به خیر شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی