جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | Friday 21 June 2024

رئیس رسانه ملی گفت : جوانان انقلابی ایران ۳۴ سال پیش اسناد جاسوسی آمریکا را در سفارت این کشور در تهران کشف کردند اما دنیا همین هفته گذشته بر اثر افشا شدن قضیه شنود تلفنی به جاسوسی بودن فعالیتهای آمریکا پی برده است . به گزارش انارما، عزت الله ضرغامی سخنران مراسم اختتامیه یازدهمین اجلاس […]

رئیس رسانه ملی گفت : جوانان انقلابی ایران ۳۴ سال پیش اسناد جاسوسی آمریکا را در سفارت این کشور در تهران کشف کردند اما دنیا همین هفته گذشته بر اثر افشا شدن قضیه شنود تلفنی به جاسوسی بودن فعالیتهای آمریکا پی برده است .
اشاره ضرغامی به کتاب ابتکار/ دنیا تازه فهمیده سفارتخانه‌های آمریکا لانه جاسوسی است

به گزارش انارما، عزت الله ضرغامی سخنران مراسم اختتامیه یازدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی در گرگان گفت: اگر در ایران روز سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز است و ۳۴ سال قبل فریاد زدیم آمریکا لانه جاسوسی است اما دنیا با توجه به حوادثی که هفته گذشته روی داد فهمید که آمریکا لانه جاسوسی است.

ضرغامی تصریح کرد: علاوه بر افشاگری های اسنودن که باعث بی آبرویی آمریکا شده بود در روزهای اخیر ماجرای شنود تلفنی مردم دنیا و رهبران کشورهای اروپایی باعث شد تا این رهبران از این موضوع ابراز نگرانی کنند.

رئیس رسانه ملی اذعان داشت: رهبران درجه اول کشورها اعتراض کردند که چرا آمریکا از ما جاسوسی کرده و تازه متوجه شدند که مردم ایران ۳۴ سال قبل فریاد لانه جاسوسی بودن سفارت آمریکا را سر داده بودند، درست بود.

ضرغامی با اعلام این نکته که خانم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست زمانی که قصد چاپ کتاب خاطرات خود از روزهای تسخیر لانه جاسوسی را داشت، افزود: همین آمریکا که خود را مهد آزادی و حقوق بشر می داند اجازه چاپ این کتاب را نداد.

وی تصریح داشت: امروز خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان که زحمات زیادی را درسال های دفاع مقدس کشیده اند و در حال حاضر هم مقام آنها کمتر از مقام شهدا نیست و این سال ها با سختی و مشقت در کنار مردم زندگی کرده اند باید سربلند باشند که نه تنها این زحمات به هدر نرفته بلکه رسیدن جمهوری اسلامی ایران به قله های افتخار مرهون همین فداکاری ها و ایثارگری هاست.

منبع:جهان نيوز

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

شاخص آلودگی هوا در شهرستان انار در محدوده خطرناک قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ با توجه به روند افزایشی میزان گرد و غبار موجود بامداد چهارشنبه دوم خرداد ماه در هوای شهرانار افراد مسن، کودکان، بانوان باردار و بیماران دارای شرایط خاص در شرایط فعلی تمهید ...

یادداشت های خصوصی