چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 12 June 2024

وی در ادامه ضمن تمجید از بیانات امام جمعه ی تهران در خطبه های نمازجمعه ی این هفته آن سخنان را هوشمندانه خواند وافزود،ماهم تازمانی که آمریکا سیاست تحریم و مذاکره را پیش میبرد،سیاست مرگ بر امریکا و مذاکره راپیش میبریم

به گزارش انار ما،صالحی در مصاحبه با خبرنگار ما ابتدا در ارتباط با جزئیات راهپیمایی فردا گفت،راهپیمایی روز13آبان در شهرستان انار مثل هر سال ،بلکه پررنگ تر برگزار خواهد شد.این راهپیمایی از ساعت10صبح از میدان بسیج آغاز و در مقابل مسجد صاحب الزمان  با سخنرانی امام جمعه ی محترم به پایان میرسد.

وی در ادامه تصریح کرد،اعتقاد ما بر اینست که دولت نباید بعنوان نماینده ی حاکمیت در این قضیه ورود محسوسی داشته باشد.این راهپیمایی دولت ساز نبوده و نخواهد بود،چرا که مردم خود می آیند و شعار مرگ بر  آمریکا را با قاطعیت سر میدهند.

صالحی در ادامه با اشاره به جنایات آمریکا در حق مردم ایران یادآورشد:تحریم بسیاری از اقلام دارویی مورد نیازکشور،اعطای مدال شجاعت و افتخار به آن ژنرال خائن که هواپیمای مسافربری ما را در آسمان منفجرکرد،اینها جنایاتی است که هیچ وقت از اذهان مردم پاک نمیشود.

وی در ادامه ضمن تمجید از بیانات امام جمعه ی تهران در خطبه های نمازجمعه ی این هفته آن سخنان را هوشمندانه خواند وافزود،ماهم تازمانی که آمریکا سیاست تحریم و مذاکره را پیش میبرد،سیاست مرگ بر امریکا و مذاکره راپیش میبریم.

وی در پایان افزود؛ خداوند هم در قرآن کریم،در آیه ی اول سوره ی ممتحنه میفرماید،(به هیچ وجه به دشمنانتان اعتماد نکیند)،جادارد در پایان از زحمات دیپلمات های کشور که در راه کمرنگ تر شدن تحریم ها تلاش میکنند صمیمانه تشکر کنم.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی