سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

در قسمتي از لوح تقدير فرماندهي سپاه شهرستان انار آمده است:
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهداي عرصه خبر،روز خبرنگار را به تمام اصحاب قلم و آنان كه با انديشه ژرف خويش در پي عظمت اين نظام الهي هستند تبريك و تهنيت عرض مي نمايم

به گزارش انار ما،ساعت 9صبح امروز 17مرداد روز خبرنگار طي مراسمي در محل دفتر فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان انار از خبرنگاران تجليل بعمل امد در اين مراسم پس از تلاوت چندي از كلام الله مجيد سرهنگ پاسدار حسين اسماعيل زاده ضمن تبريك فرا رسيدن عيد سعيد فطر و قبولي طاعات در ماه بندگي و عبوديت روز خبرنگار را نيز تبريك گفت.

55

فرمانده سپاه انار در 2محور سخنان خود را تشريح كرد وي در محوريت  اول موضوع به بحث حق گرايي كه در دل آن حركت به سمت حقيقت طلبي ميباشد مطالبي را عنوان نمود و افزود خبرنگاران بايستي حق را بازگو نمايند.

وي به تشريح اينكه خبرنگار مانند يك رزمنده در مقابل تهديد نرم بايد بايستند. روحيه ايثار،جهاد،صداقت و از خود گذشتگي از عومل مهم خبرنگار است.

سرهنگ اسماعيل زاده در بحث دوم خود به محور مردم داري كه در ان توجه به خلق خداست اشاره كرد و عنوان نمود اصحاب رسانه واقعا بايد مردم دار باشند.

فرمانده سپاه انار از خاطرات شهيد صارمي در روز خبرنگار ياد كرد و از ياد اين عزيز و شهيد اهل قلم شهيد آويني و ديگر شهداي خبرنگار را گرامي داشت.

در اين مراسم خبرنگاران به خاطرات تلخ وشيرين پرداختند و سپس به بيان ديدگاها و مشكلات حوزه خبرنگاري اشاره نمودند ودر پايان مراسم تقدير بعمل امد.

در قسمتي از لوح تقدير فرماندهي سپاه شهرستان انار آمده است:

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهداي عرصه خبر،روز خبرنگار را به تمام اصحاب قلم و آنان كه با انديشه ژرف خويش در پي عظمت اين نظام الهي هستند تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی