دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | Monday 25 September 2023

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان کرمان درباره مسائل مرتبط با امور شهری و اختلاف بین اعضای شورا تصریح کرد: بعضی امور نباید به شورای شهر ورود کند و در رسانه‌ها انعکاس یابد

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان کرمان گفت: ورود خبرنگاران به نشست‌های عمومی شورای اسلامی این شهر به زودی از سر گرفته می‌شود.

به گزارش انارما ، حجت‌الاسلام محمد ربانی اظهار کرد: نشست‌های شورای اسلامی شهر کرمان به طور مجدد شاهد حضور خبرنگاران خواهد بود.

وی در مورد علت جلوگیری از ورود خبرنگاران برای حضور در نشست‌های عمومی شورای اسلامی شهر کرمان تصریح کرد: اختلاف‌های مربوط به امور شهری در شورا مطرح می‌شد که گاهی انعکاس آنها در بیرون از شورا خوب نبود و مردم تصور می‌کردند که اختلافی بین اعضا وجود دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان کرمان درباره مسائل مرتبط با امور شهری و اختلاف بین اعضای شورا تصریح کرد: بعضی امور نباید به شورای شهر ورود کند و در رسانه‌ها انعکاس یابد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگانی از توابع کرمان در جلسه‌های شورای شهرستان شرکت می‌کنند و به بررسی مشکلات نواحی و مناطق زیرپوشش می‌پردازند.

ربانی ادامه داد: شناسایی مشکلات و نیازها، انتقال این موارد به مسئولان مربوطه و پیگیری امور مربوط به بخش‌ها و نواحی مختلف از جمله اولویت‌های شورای اسلامی شهرستان کرمان است.

وی از برگزاری نشست با بعضی از مسئولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهرستان کرمان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اضافه کرد: این نشست‌ها با هدف تعامل بیشتر اعضای شورای اسلامی شهرستان و مسئولان با هدف برآوردن خواسته‌های مردم برگزار می‌شود.

ربانی که با کسب 19 رای از مجموع 20 رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کرمان انتخاب شده است، گفت: از اعضای شهرستان کرمان قدردانی می‌کنم که به من اعتماد کردند و رای دادند؛ این رای بالا مسئولیت من را سنگین‌تر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم شورای اسلامی شهرستان کرمان الگویی از تعامل، وحدت و برادری برای سایر شوراها باشد و بتوانیم با تعامل و محبت مشکلات مربوط به مردم را برطرف کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی