سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024

همه در انتخابات شرکت کنند؛ حتی کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ اعتبار کشور شرکت کنند/ ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، اما شرکت کند…

????? ???? ??

به گزارش انارما ؛

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزار نفر از مردم قم فرمودند: همه در انتخابات شرکت کنند حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور شرکت کنند.

 

ایشان خاطر نشان کردند: ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد. انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است. این موجب تقویت نظام و تأمین ماندگاری آن و باقی ماندن کشور در حصار امنیت کامل و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت است ‎

 

ایشان افزودند: ماجرای ١٩دی قم کهنه‌شدنی نیست، زمینه‌ی انقلاب اسلامی آماده بود و احتیاج داشت به یک کلید راه‌اندازنده؛ آن کلید را قمی‌ها زدند و با احساس تکلیف به‌موقع و درک به‌هنگام، به دفاع از امام وارد میدان شدند.

 

رهبر انقلاب خاطذنشان کردند: همه در انتخابات شرکت کنند،حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور شرکت کنند ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی وجمهوری اسلامی است این موجب تقویت نظام و تأمین ماندگاری آن وباقی ماندن کشور در حصارامنیت کامل و بالا رفتن اعتبار وابهت ملت است.

 

ایشان فرمودند: همه سعی کنند درست انتخاب کنند مجلس کنونی در مسائل بین المللی مواضع خیلی خوبی میگیرد که مغتنم است این کجا و آن مجلسی کجا که در مقابل دشمنان همان حرف آنها را در چه در قضیه هسته‌ای چه در قضایای گوناگون تکرار میکند یکایک افراد نماینده دخیلند و انسان باید به شکل اطمینان بخشی به نتیجه برسد.

 

ایشان بیان داشتند: اگر کسانیکه فهرستی را معرفی کرده‌اند متدین، مؤمن، انقلابی و در راه امام باشند به حرفشان اعتماد می‌کنم و رأی میدهم اگر دیدم به مسائل انقلاب، دین و استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی‌دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیرآمریکاست به حرفشان اعتماد نمیکنم ‎.
رهبر فرزانه انقلاب گفتند: یک جبهه‌ی وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا… تا عوامل تکفیری و داعش همه‌ی تحلیل‌های آنها متوجه این است که چه کنند درخت تناور انقلاب را ریشه‌کن کنند همه‌ی همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند؛ همه‌ی همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند.

این خبر در حال تکمیل است…

دیدگاه کاربران

دايي شنبه 9 ژانویه 2016 - 1:43 ب.ظ

درود بر رهبر فرزانه همه شمارو قبول دارند فقط دورو بری ها تون یکم ،،،،،

نام و نام خانوادگی شنبه 9 ژانویه 2016 - 11:33 ب.ظ

الهی فدات شم آقای مهربونم

شهروند یکشنبه 10 ژانویه 2016 - 10:42 ب.ظ

حضرت آقاواقعیت روگفتند

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی