شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ | Saturday 27 February 2021

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: تیم المپیاد مهارت کرمان با کسب سه مدال نقره و هشت دیپلم افتخار امروز به کرمان بازگشت. به گزارش انارما، مهدی ابراهیمی نژاد گفت: تیم المپیاد مهارت استان کرمان موفق شد در چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط علیرضا عبدالکریمی دررشته الکترونیک، محمدمهدی صافی زاده در […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: تیم المپیاد مهارت کرمان با کسب سه مدال نقره و هشت دیپلم افتخار امروز به کرمان بازگشت.

به گزارش انارما، مهدی ابراهیمی نژاد گفت: تیم المپیاد مهارت استان کرمان موفق شد در چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط علیرضا عبدالکریمی دررشته الکترونیک، محمدمهدی صافی زاده در طراحی مهندسی مکانیک و مهرداد بخشی زاده در نقاشی خودرو سه مدال نقره کسب کرده و افتخارآفرین شود.

IMG16424472

وی افزود: امیررضا نعمت الهی بزنجانی در صافکاری، رضا شهاب الدینی در فناوری اتومبیل، امین ایراندوست در طراحی گرافیک، رعنا خواجه در طراحی مد، محمدجواد اسلامی در لوله کشی و گرمایشی، مبین امجدی در کنترل صنعتی و معین سالاری سه داران و علی اسلامی علی ابادی در رشته تیمی طراحی فضای سبز موفق به کسب هشت دیپلم افتخار شدند.

مسئول آموزش های مهارتی استان کرمان با اشاره به عدم همکاری صنایع بزرگ استان در زمینه اسپانسری تیم المپیاد مهارت استان گفت: انتظار میرفت صنایع بزرگ و معظم استان مانند صنایع مس، گل گهر، هواپیمایی ماهان، سیمان، لاستیک و… آموزش های مهارتی و تیم المپیاد استان را مورد حمایت قرار دهند اما با وجود نامه نگاری و پیگیری های انجام شده کاری صورت نگرفت.

ابراهیمی نژاد تصریح کرد: امید است حمایت کارخانجات، صنایع، موسسات و … از آموزش های مهارتی که موجب رشد و ارتقای فناوری و تربیت نیروهای توانمند برای توسعه و رشد صنایع استان و کشور می شود افزایش یابد، ضمن آنکه صنایع نیز می توانند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده به میزان کمک انجام شده نیز برخوردار شوند.

منبع: بوتيا

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی